Access Bars – co tu jest jeszcze możliwe? 

Access Bars® to delikatna, nieinwazyjna technika, w czasie której dotykane są 32 punkty na głowie, które pobudzają pozytywne zmiany w mózgu i powodują rozładowanie napięć spowodowanych przez stres, skrajne emocje i nadmiar myśli. Działa zarówno na blokady fizyczne zapisane w ciele oraz te mentalne. Przynosi LEKKOŚĆ we wszystkich obszarach życia. Pomaga przywrócić naszą naturalną zdolność do samouzdrawiania.
Pokazuje, że zmiana zawodu, miejsca zamieszkania, relacji, czy po prostu rzeczy, które nam nie służą nie musi być taka trudna.Co jeśli ona może przyjść z lekkością? 🙂

 

W czasie tego krótkiego warsztatu postaramy się dynamicznie opuścić nasze bariery – te uświadomione i te, których nie potrafimy na co dzień nazwać. Ograniczające nas punkty widzenia, maski, które przyodziewamy żeby się przed czymś ochronić. Zobaczymy jakby to było otworzyć się na otrzymywanie każdej energii? Bez oceniania jej, czy jest “dobra, czy zła”. Przekażę Wam główną ideę płynącą z procesu Access Bars, czyli ideę totalnego przyzwolenia, bycia w ciągłym pytaniu i świadomym dokonywaniu wyborów! Przedstawię parę narzędzi, którymi można się posługiwać pracując z energią drugiej osoby, ale też (i przede wszystkim) ze samym sobą. I każdy z Was otrzyma krótką sesję Bars. 

Czy jesteście gotowi na otrzymywanie więcej od Świata?