WARSZTATY

sobota 11.45 – 13.15  Rozbrajanie ciała: miękkość i moc.  (Więcej…)

Agata Kawecka

Love – Courage – Trust

Zajmuję się emocjonalną pracą z ciałem, rozbrajaniem ciała oraz masażem tantrycznym i seksualnością. Zachęcam, by odkrywać i uzdrawiać siebie poprzez danie uwagi miejscom zapomnianym i odrzuconym, poprzez uznanie swoich emocji i znalezienie odwagi by je wyrażać. Wspieram ludzi na ich drodze do przywrócenia czucia, przepływu i czułości dla siebie.
Fascynuje mnie moc uważnego dotyku. Opiekuję się ciałem, dotykam z szacunkiem i uwagą – zazwyczaj tak rzadko obecną w naszej codzienności.
 Przestrzeń mojego studia otwarta jest na proces, na wszelkie przejawy emocji, ale także na ciszę, jeśli to ona jest w danej chwili prawdziwa. Pracuję z całą/całym Tobą, także z Twoją seksualnością – jeśli wyrażasz taką potrzebę i otwartość.
Przyjdź do mnie bez koncepcji, z otwartą głową; puść kontrolę, puść wstyd, puść przekonania – a przynajmniej miej taką intencję.
Doświadczenie i wiedzę zdobywałam uczestnicząc w kilkudziesięciu warsztatach, szkoleniach i spotkaniach z pola neotantry, rozbrajania ciała i seksualności. Wśród moich nauczycieli są: Andrew Barnes, Shachar Caspi, Bruce Lyon, Michal Maayan Don, Dechen Dorje, Estera Saraswati, EASE, John Hawken, Dean Matuka, Agata Loewe, Patti Britton, Anand Rudra. Od czterech lat uczę się od Susanne Roursgaard i asystuję podczas prowadzonych przez nią warsztatów nakierowanych na pracę z traumą.