WARSZTAT

sobota  14.15 – 15.45  Głowa, ramiona, kolana, pięty… Kolana, pięty… Metoda CANTIENICA® w praktyce
(Więcej…)

Agnieszka Woronin

Licencjonowany Instruktor CANTIENICA®, terapeuta ruchu.

Jestem Licencjonowaną Instruktorką CANTIENICA®. Ponadto z wykształcenia i powołania jestem pedagożką, animatorką grup, tancerką na „emeryturze”, a także instruktorką fitness oraz Nordic Walking.

Człowiek, jego dusza i ciało nie są mi obce. Lubię dużo mówić i łumaczyć. Metodą CANTIENICA® zajęłam się w 2010 roku w kontekście własnego ciała. Intensywne treningi taneczne i akrobatyczne od 10 roku życia dały mi o sobie znać. W 2014 roku byłam uczestniczką pierwszego kursu instruktorskiego w Polsce metodą CANTIENICA®. Metoda stawia w centrum mięśnie dna miednicy, ale stawia na holistyczne podejście do ciała człowieka. Metoda cały czas się rozwija, a ja wraz z nią.

Towarzyszę Ci i pomagam we wszelkich dolegliwościach Twojego ciała, w zakresie m.in.: nietrzymanie moczu, obniżanie się narządów, bóle kręgosłupa, rąk, kolan, nóg i stóp, migreny czy zgrzytanie zębami. Drugim ważnym dla mnie aspektem jest szkolenie osób. Pracuje z artystami i pomagam im wydobyć najlepszą wersję samych siebie. 

Jedną z moich grup docelowych są kobiety w okresie okołoporodowym. Lubię gdy kobieta trafia do mnie przed ciążą. Kiedy jest w stanie poznać swoje ciało przed ogromnymi zmianami.

Uczę świadomości ciała, jak go słuchać, oddać mu autorytet i wsłuchać się w jego inteligencję.