WARSZTAT

Głowa, ramiona, kolana, pięty… Kolana, pięty… Metoda CANTIENICA® w praktyce
(Więcej…)

Agnieszka Woronin

Licencjonowany Instruktor CANTIENICA®, terapeuta ruchu.

Jestem Licencjonowaną Instruktor CANTIENICA®. Pedagog z wykształcenia i powołania. Animator grup od zawsze na zawsze. Jak również tancerka na „emeryturze” ale nie w duszy. Instruktor fitness oraz Nordic Walking.

Człowiek, jego dusza i ciało nie są mi obce. Lubię dużo mówić więc i dużo tłumaczę. Metodą CANTIENICA® zajęłam się w 2010 roku w kontekście własnego ciała. Intensywne treningi taneczne i akrobatyczne od 10 roku życia dały o sobie znać. Po 4 latach w 2014 roku byłam uczestniczką pierwszego kursu instruktorskiego w Polsce metodą CANTIENICA®. Metoda stawia w centrum mięśnie dnia miednicy, lecz jest to holistyczne podejście do całego człowieka. Metoda cały czas się rozwija a ja wraz z nią.

Pomagam w bólach i wyzwaniach Twojego ciała. Nietrzymanie moczu czy obniżanie się narządów jest w moich kompetencjach. Bóle kręgosłupa, rąk, kolan, nóg i stóp. Migreny czy zgrzytanie zębami. Drugim ważnym dla mnie działem jest doszkalanie osób zdolnych. Pracuje z artystami i pomagam im wydobyć lepszą wersje samych siebie. 

Dużą grupą są kobiety w okresie okołoporodowym. Lubię gdy kobieta trafia do mnie przed ciążą. Kiedy jest w stanie poznać swoje ciało przed ogromnymi zmianami.

Uczę świadomości ciała, jak go słuchać, oddać mu autorytet i wsłuchać się w jego inteligencję.

Facebook

Instagram