Akaya & WoodAndala

Wspólne stoisko z rękodziełem: 

Akaya Dobrostan – Alchemia Dobrostanu to przestrzeń, w której znajdziecie intencyjne rękodzieło, tworzone z miłości do natury i fascynacji jej symbolicznym wymiarem. Tworzę głównie kolczyki i amulety z piór i minerałów oraz świece z wosku sojowego. Kolczyki, amulety i świece niosą ze sobą moc i przesłanie żywiołów, symboli, kolorów, kamieni i roślin. Każde sercodzieło tworzę z intencją, jakiej ma służyć. Intuicyjnie lub zgodnie z indywidualną potrzebą. 

Praca z darami natury to cudowna twórcza medytacja i okazja do ciągłego pogłębiania czucia i rozumienia jej działania. Efektem mojej fascynacji jest rękodzieło wypełnione mocą, dobrą energią i pozytywnymi afirmacjami. Świece zawierają wyłącznie naturalne składniki, są w pełni bezpieczne w użytkowaniu, a do tego cieszą zmysły i wspierają spełnienie intencji. Kolczyki i amulety  tworzę w czułym połączeniu, z osobą do której mają trafić.

WoodAndala to głównie pirografia na drewnie, tworzona często na zamówienie z intencją dla konkretnej osoby. Można tu zamówić swój osobisty kosmogram wtopiony w mandalę i wypalony na plastrze brzozy. Tworzy też łapacze snów, kolczyki, talizmany, podstawki pod kubek, kadzielnice, świeczniki i wiele innych. Niektóre prace powstają we współpracy z Alchemią Dobrostanu.