Alicja Strzałkowska

Projektorka, Przewodniczka po świecie Human Design, Praktyk Access Bars

Co by było, gdyby Twoje życie było pełne lekkości, radości i obfitości? Co by było, gdybyś mogła zmienić myśli, uczucia i emocje, które Cię ograniczają? A co by było, gdyby subtelna sesja mogła Cię w tym wesprzeć? 

Zapraszam na wyjątkową sesję Access Bars – zabiegu energetycznego, który rozpuszcza blokady umysłu od środka. Polega na delikatnym dotykaniu 32 punktów na głowie, w których skumulowane są nasze przekonania, osądy, punkty widzenia i ograniczenia, a zatrzymana w nich energia hamuje naszą zdolność do kreowania rzeczywistości. Stymulacja punktów pozwala na rozładowanie nagromadzonego w nich ładunku elektrycznego i umożliwia umysłowi oczyszczenie się z niepotrzebnych programów. Uwolnienie napięć i powrót do swobodnego przepływu energii wywołują uczucie spokoju, lekkości i otwierania się na nieograniczone możliwości, sprawiają, że zaczynamy inaczej funkcjonować. Zmieniając program – zmieniamy siebie i swoje życie.

Sesję Access Bars łączę z intuicyjnym, kojącym masażem głowy tak, abyś mogła zanurzyć się w stanie głębokiego relaksu i poszerzenia świadomości.