WARSZTAT NA WABI SABI LADIES COLLEGE

8 września g. 8.30  Tantra Kria Yoga – Pobudzające ćwiczenia oddechowe  (Transmisja)

8 września  g. 20.00  Jaki jesteś dla innych i dla siebie  (Zoom)

Arkadiusz Hezler

Absolwent studiów Psychologia w Zarządzaniu na Akademii Leona Koźmińskiego. Kilkunastoletnie doświadczenie taneczne doprowadziło go na szczyt kariery tancerza. Gdzie ostatnie lata spędził w Teatrze Muzycznym ROMA. Założyciel firmy DT Makers, w której prowadził warsztaty metodą Design Thinking wykorzystując techniki teatru improwizacji. Absolwent Szkoły Trenerów Zmiany NOVO.

O 7 lat aktywnie bierze udział w warsztatach i szkoleniach rozwoju osobistego. Uczeń Ananda Rudry. Inspiruje, uczy i wspiera osoby w rozwoju osobistym poprzez oddech i doświadczanie.

Praktyk świadomego oddechu i głębokiej transformującej pracy z ciałem. Jego ścieżką jest tantra gdzie poprzez pracę z ciałem (Kria Yoga, taniec spontaniczny, masaże), oddech, medytacje, rytualizm i świętą seksualność integruje męską i żeńską energię w sobie, aby żyć w pełni. Poprzez uważność kierować się do przyjemności.

Ukończył 6 poziomów trenerskich na Nauczyciela Tantry i Szamanizmu u Ananda Rudry.

Opis Warsztatów

Tantra Kria Yoga – Pobudzające ćwiczenia oddechowe
Zajęcia mają na celu pobudzenie energii życiowe, poszerzenie percepcji i pracę nad uważnością. Głównym elementem praktyki jest oddech, 

O Kria Yoga
“Człowiek wierci dziurę w ziemi, wkłada do niej rurę i dołącza pompę. Za pomocą tego urządzenia wydobywa tysiące litrów wody z głębokości stu metrów i udostępnia do powszechnego użytku. Podobnie Krija Joga, spopularyzowana przez Lahiri Mahasjaę, pompuje energię kosmiczną ukrytą w kości ogonowej poprzez kręgosłup do mózgu, dając człowiekowi Boską realizację. Ziemska świadomośc człowieka zostaje w łatwy sposób przekszałcona w świadomośc boską.” Paramahamsa Hariharananda Krija Joga

Jaki jesteś dla siebie i dla innych?

Zajęcia mają na celu przyjrzenie się swoim cechom osobowości a następnie sprawdzenie tego jak widzą nas inni. Na zajęciach przygotowujemy się do tego, aby wyjść na ekspozycje przed innych i dowiedzieć się więcej o sobie. Praca na jakościach, przyjmowaniu i nieocenianiu.