WARSZTAT

sobota 09.45 – 11.15   Co jeśli w życiu możliwe jest znacznie więcej?   (Więcej…)

Dorota Wysocka

Life, energy&body coach

Jestem facylitatorem Access Consciousness (jednym z 3 w Polsce), trenerem rozwoju, coachem ICC, mediatorem rodzinnym, bioenergoterapeutą, facylitatorem energetycznych procesów na ciało oraz coachem związków i relacji. 

Asystuję innym w odnalezieniu różnych cząstek siebie, często zagubionych na rzecz spełniania oczekiwań innych, ich osądów, decyzji, konkluzji. Pomagam innym zobaczyć to, co gdzieś w głębi sami wiedzą… a przez wielu lat tego nie uznają. Pracując z innymi ułatwiam im zmianę, zachęcając i zapraszając do odkrywania wspaniałości samego siebie, do odszukania w sobie tego, czym każdy z nas był w dzieciństwie, a co zostało w nas zagłuszone przez otoczenie wymagające dostosowania się do reguł, zasad, wymagań. Pomagam wytropić i wyeliminować różne blokady  nagromadzone w życiu i w ciele i asystować przy osiąganiu najwspanialszych możliwych rezultatów.

Zgodnie z moją myślą przewodnią: “Chcesz więcej z życia – sięgnij do Siebie” sama jestem… przykładem na to, że wszystko można w życiu zmienić… Doświadczyłam tego, że najbardziej niewygodne sytuacje mogą być dla nas ogromnym wkładem i że zmiany niosą z sobą bardzo, bardzo wiele możliwości, a nie zagrożeń.

Zawsze wiedziałam, że coś więcej jest możliwe i intensywnie szukałam swojego miejsca we wszechświecie. Podróż ta prowadziła przez ścieżki intensywnego rozwoju, podyplomowe studia psychologiczne, medytacje, intensywne treningi, warsztaty, techniki pogłębionej pracy nad sobą, międzynarodowe kręgi i spotkania. Na całym świecie zdobywałam kolejne umiejętności, certyfikaty, dyplomy i coraz większą praktykę pracy z człowiekiem, jego ciałem i świadomością.

W swojej praktyce stosuję pogłębione metody rozwoju osobistego. Pracuję między innymi w oparciu o fenomenalne narzędzia Access Consciousness®, które poznaję i stosuję od kilku lat nieustannie zgłębiając je u twórców tej metody – Garego Douglasa i dr Daina Heera. Korzystam także z technik facylitatorskich, coachingowych, mediacyjnych oraz psychologiczno-terapeutycznych; w zależności od indywidualnych wymagań klienta. Do zobaczenia! Doris Wysocka

www.accessyou.pl