WARSZTAT

sobota 11.45 – 13.15 –  Manualny automasaż twarzy – jak zadbać o utrzymanie twarzy, dekoltu i szyi w dobrej kondycji na lata (Więcej…)

Energia Dotyku

Beata Węgrzecka

FACEMODELING – naturalna metoda odmładzania i dbania o twarz

Jestem terapeutką manualną odnowy biologicznej twarzy i dietetykiem klinicznym. Niezwykle fascynuje mnie człowiek, jego zdrowie i współzależności działania organizmu. Pasjonują mnie różne metody dbania o twarz i umysł, a jedną z nich jest terapia FACEMODELING, którą codziennie praktykuje w swoim gabinecie.

Jako że jestem zwolenniczką holistycznego podejścia do człowieka, łącze różne techniki w pracy z klientkami. Głównie koncentruje się na pracy manualnej obręczy barkowej, dekoltu, szyi, uszu, uwalnianiu napięć z tychże obszarów. Istotą terapii, którą się zajmuje jest odmładzanie twarzy i przeciwdziałaniu bruksizmowi.

Lubię się dzielić swoją wiedzą na żywo, stąd przeszkoliłam mnóstwo kobiet na warsztatach automasażu twarzy. Stale edukuje się i doskonale swoje umiejętności w zakresie fizjoterapii stawu skroniowo-żuchwowego. Moim głównym celem jest teraz opracowanie autorskiego masażu piersi, który pomoże kobietom utrzymać jędrny i zdrowy wygląd biustu.