WARSZTAT

niedziela 17.30 – 19.00   Aho mitakuye oyasin-wszystkie moje relacje  (Więcej…)

 

Ewelina Akaya

Inspiratorka. Obserwatorka. Instruktorka choreoterapii i arteterapii; nauczycielka jogi, medytacji i relaksacji, rękodzielniczka, bajarka, psychodietetyczka.

Od kilku lat regularnie prowadzę zajęcia i warsztaty, a także współorganizuję wydarzenia i festiwale, popularyzujące rozwój osobisty i duchowy, poprzez pracę z ciałem, umysłem i emocjami. W praktyce własnej oraz w tworzeniu zajęć, korzystam z kilku metod pracy psychosomatycznej.

Moją ścieżkę rozwoju i poszerzania kompetencji wytycza holistyczne podejście do człowieka. Intencją moich warsztatów jest dzielenie się z Wami swoimi doświadczeniami i poznanymi ścieżkami rozwoju. Są to metody i moje własne przeżycia, które mnie samą nieustannie inspirują, wspierają, pozwalają wewnętrznie wzrastać, stawać się, być, żyć w pełni. Prowadzą do samopoznania, eksplorowania i poszerzania świadomości oraz uczą wchodzenia w relacje z samą sobą i wszystkim, co istnieje w świecie. Do tego właśnie zapraszam poprzez korzystanie z różnego rodzaju holistycznych metod pracy z ciałem i umysłem oraz z energią. Na co dzień zajmuję się głównie prowadzeniem zajęć jogi i relaksacji oraz prowadzonych sesji medytacji. Tworzę warsztaty tematyczne na bazie tańca intuicyjnego, arteterapii, elementów tantry, pracy z żywiołami, pracy w polu serca, oddechu i medytacji uważności.