WARSZTAT

sobota 14.15 – 15.45   Miłość i Moc -Kobiecy Gniew.   (Więcej…)

 

Gabriela Klara Kowalska

Wewnętrzna Nawigacja Emocjonalna, Czucie Ciałem, Kobiecy Gniew: Rage Club Dla Kobiet to miejsce, w którym możesz przekształcić swoją frustrację we własną Wewnętrzną Moc, Żywotność i Siłę Decyzyjną. Tutaj możesz przemienić truciznę w odżywczy nektar.

Gabriela pomaga kobietom obejmować moc, energię i mądrość własnego gniewu, strachu, smutku i radości. Uczy jak konstruktywnie płonąć, a się nie spalać i jak dzięki temu żyć soczyście i tworzyć rzeczy ważne, piękne i wartościowe.

Jest bodyworkerką, Kołczą i Trenerką w nurcie Possibility Management, Facylitatorką (FiT) technologii nawigowania procesów grupowych i budowania wspólnoty -Community Building by M. Scott Peck.

Od lat wspiera ludzi w powrocie w pełni do ciała – a przez to do życia i świata. Jest ambasadorką i trenerką czucia ciałem oraz praktycznego wykorzystywania emocji w swojej codzienności.

Eksploruje radykalne siostrzeństwo, czyli siostrzeństwo w miłości bez lukru i ściemy.

Jest Czułą Wojowniczką. Powtarza, że wzrusza ją i fascynuje empowerowanie innych (na zasadzie sharing the power) i wspólne odkrywanie tego, jak razem wyjść z patriarchatu, co jeszcze jest możliwe i co jeszcze oznacza bycie człowiekiem dokładnie tu i teraz.