WARSZTAT

sobota 14.15 – 15.45   Miłość i Moc -Kobiecy Gniew. Rage Club dla Kobiet.  (Więcej…)

 

Gabriela Klara Kowalska

Wewnętrzna Nawigacja Emocjonalna, Czucie Ciałem, Kobiecy Gniew: Rage Club Dla Kobiet to miejsce, w którym możesz przekształcić swoją frustrację we własną Wewnętrzną Moc, Żywotność i Siłę Decyzyjną. Tutaj możesz przemienić truciznę w odżywczy nektar.

Moją misją w świecie jest budowanie Nowej Kultury poprzez wspieranie kobiet w obejmowaniu mocy, energii i mądrości swojego gniewu. Gniewu, który jest żywotnością, sprawczością i granicami, który współistnieje z miłością. Uczę inne kobiety i sama wciąż eksperymentuję jak konstruktywnie płonąć, ale się nie spalać i jak dzięki temu tworzyć rzeczy ważne, piękne i wartościowe. Jestem ambasadorką i nauczycielką czucia ciałem

Jestem Przewodniczką w Transformacji, Kołczą i Trenerką Możliwości w nurcie Possibility Management oraz facylitatorką (w treningu) Community Building by M. Scott Peck (technologii nawigowania procesu grupowego i budowania wspólnoty). Jestem na ścieżce tantry tybetańskiej, od lat wspieram ludzi w powrocie do ciała a przez to do świata. Jestem masażystką i bodyworkerką. Robię też doktorat o Mocy, Mądrości i Kreatywnej sil Kobiecego Gniewu. Od dobrych kilku lat zajmuję się skutecznym wspieraniem ludzi w transformacji oraz wchodzeniu w swoją moc połączoną z sercem i świadomością. Jestem Czującą Wojowniczką. Wspieram radykalne Siostrzeństwo. Wzrusza mnie i fascynuje empowerowanie innych i wspólne odkrywanie, co jeszcze jest możliwe i co jeszcze oznacza bycie człowiekiem dokładnie tu i teraz.