Her Island

Karty „Głos Intuicji” – Zestaw 44 kart z przesłaniami, które pomogą Ci połączyć się ze swoim wewnętrznym kompasem i mądrością. W zestawie, oprócz kart, znajdziesz trwałe, kartonowe pudełeczko do ich przechowywania oraz książeczkę z opisem każdej karty, przykładowymi rozkładami oraz propozycją rytuału otwierającego pracę z kartami.

Więcej informacji: Tutaj.

Dziennik Intuicji – to pierwsze takie narzędzie w Polsce, które pomoże Ci otworzyć się na jasne przekazy Twojej intuicji, poznać siebie i świadomie kreować życie pełne miłości, spokoju, szczęścia i obfitości. 

W Dzienniku znajdziesz: gotowe intencje, propozycje afirmacji, przestrzeń na Twoją afirmację wizji życia, modlitwę poranną i wieczorną, pytania do dziennika oraz mnóstwo przestrzeni na intuicyjne pisanie – tak, jak poczujesz, tak jak chcesz, tak jak potrzebujesz. 

Więcej informacji: https://dziennikintuicji.pl (na razie jest lista oczekujących, pracujemy nad kolejnym wydaniem)

Plakaty z przesłaniami – zaprojektowane przez polską artystkę plakaty z autorskimi przesłaniami prosto z serca wspierają połączenie z głosem intuicji. Pomagają stworzyć dobrą przestrzeń, w której każda kobieta poczuje się bliżej swojej mocy i prawdy.

Plakaty są w rozmiarze A3 – dokładne wymiary to 420mm x 297mm.

Więcej informacji: Tutaj.