Human Design – praktyczne podstawy

Zapraszam Cię na spotkanie z Human Design w przestrzeni uważności i dialogu, w kręgu ludzi, którzy są na ścieżce rozwoju i chcą sprawdzić, co działanie w zgodzie z tą wiedzą może wnieść do ich życia.

Human Design mówi, że rodzimy się z pewną ilością zdeterminowanych cech psychofizycznych, które można określić znając moment urodzenia. Na tej podstawie podpowiada, jak słuchać siebie podejmując decyzje i świadomie wchodzić w relacje, zarówno te prywatne, jak i biznesowe. To narzędzie, które pozwala odkryć Twoją indywidualność, zwiększa samoakceptację i spokój. Otwiera na odmienność oraz daje odwagę, by kroczyć swoją unikalną ścieżką.

Na tym spotkaniu uzyskasz praktyczną wiedzę o tym, jak na podstawowym poziomie interpretować grafy Human Design. Będziesz mogła poznać swoją indywidualną konfigurację psycho-energetyczną oraz dowiesz się, jak na poziomie “mechaniki” Human Design oddziałujemy na siebie i wchodzimy w relacje. Zrozumiesz, dlaczego zachowujemy się różnie w interakcjach z różni osobami, co wpływa na zmiany nastrojów, kto jest bardziej podatny na odczuwanie strachu, stresu albo emocji innych osób.

Przed warsztatem wygeneruj proszę swój graf, na przykład korzystając ze strony https://www.mybodygraph.com/free-bodygraph. Będziesz potrzebować do tego daty i możliwie dokładnej godziny urodzenia.