Inicjacja do życia w pełni swojej mocy, podczas alchemicznej przemiany. Śmierć i narodziny w dzikiej ekspresji do wolności

„Szczęście jest motylem. Spróbuj je złapać, a odleci. Usiądź w spokoju, a ono spocznie na Twoim ramieniu”.

Ruch otwarty do wewnątrz. Uwaga zanurzona w ciele. Nieskrępowany taniec w poszukiwaniu siebie. Otwartego, ufającego, autentycznego i beztroskiego JA. Ciało kocha i każdego dnia oddycha i działa tak, aby było najlepiej dla Ciebie. Moim językiem miłości jest przypomnieć ludziom o ich mocy, która często jest przysypana “gruzem”.

Trzy kluczowe słowa, które odgrywają szczególne znaczenie nie tylko w moim życiu to: Miłość, Wolność i Energia (Moc). Każde z tych słów zazębia się oraz daje nową jakość w życiu. Jeśli jesteś wolny, kochasz i jesteś kochany, a także masz tzw. wysoką wibrację, to jesteś w pełni zdrowy, szczęśliwy i spełniony. Pragniesz dzielić się swoją radością. Emanujesz także tym, co masz w sobie. Przyciągasz również to, co z Ciebie się wydostaje. Zacznij ćwiczyć swoją intuicyjną umiejętność czucia, widzenia, poznawania tak, aby móc wybierać to, co jest dla Ciebie najlepsze.

Zastanów się, czy czujesz wewnętrzną potrzebę, żeby stać się, kim zechcesz? Jeśli masz wokół siebie wystarczającą ilość światła, aby zobaczyć następny krok, to wystarczy. Zwolnij na chwilę i zadaj sobie pytanie: Na czym potrzebuję się teraz skupić w swoim życiu, aby dotrzeć tam, gdzie pragnę teraz być?

Jaką energię wybieram do napędzania moich działań, decyzji i myśli w ciągu dnia? Zastanów się już teraz, co wybierasz dla siebie każdego dnia. Pamiętaj, że to co wybierasz, jest Twoją ścieżką, jest Twoją drogą, Twoją INTENCJĄ, dzięki której kierujesz swoim życiem i ustanawiasz, jak ma ono wyglądać. Nikt lepiej niż TY sam nie może powiedzieć, co jest dla Ciebie odpowiednie, a co nie, by uzdrawić serce i swoje wnętrze.