Duchowość ciała Kobiety 

Innerdance practice

Innerdance to proces wspierający naszą transformację poprzez doświadczenie poszerzenia percepcji. Wywodzi się z Filipin z szamańskiej tradycji zwanej Babaylan. Jest to proces, który sięga naszych korzeni i pozwala transformować nas na poziomie ducha, ciała i umysłu.
Innerdance nie jest tańcem. Proces w całości odbywa się w pozycji leżącej z zamkniętymi oczami. Specjalnie przygotowana ścieżka muzyczna stymuluje nasz układ nerwowy, a fale mózgowe przechodzą w inny stan, przypominający stan podczas głębokiej medytacji. Dzięki temu, uczestnicy słysząc dźwięki oraz odczuwając wibracje, aktywują proces regeneracji i uzdrawiania na poziomie komórkowym.

Badania jasno wykazują, że muzyka wysokowibracyjna ma korzystny wpływ na sieci neuronalne w naszym mózgu, dzięki czemu zwiększa jego plastyczność i wspiera odbudowę połączeń między różnymi jego regionami.

Innerdance to doświadczanie muzyki wewnątrz nas. Dźwięków, wibracji, emocji i odczuć w ciele. To doświadczanie siebie na wielu poziomach. Podczas całego procesu prowadząca tworzy bezpieczną przestrzeń dla uczestników oraz wspiera ich w całym doświadczeniu głosem, obecnością oraz intuicyjnym dotykiem, który pomaga puścić blokady na poziomie fizycznym.

Z uwagi na to, że spotykamy się online, spotkanie zostanie dostosowane do nowej formy wydarzenia. Całość procesu będzie prowadzona przeze mnie, natomiast pozostanie mnóstwo przestrzeni dla Twojej osobistej eksploracji oraz interakcji ze sobą i ciałem. Będzie dużo czułości, delikatności i dotyku przez które poprowadzą nas dźwięki muzyki. ❤