WARSZTAT NA FESTIWALU

niedziela  15.45 – 17.15  Jestem Kobietą   (Więcej…)

 

 

WARSZTAT NA WABI SABI LADIES COLLEGE

5 września 18.00-20.00  Rytuał „Boginie Mocy” – medytacja, oddech, taniec  (ZOOM)

Joanna Golińska – Kuhlmann

Mentorka rozwoju osobistego i duchowego, Coach tańca terapeutycznego i medytacji dla kobiet, Nauczycielka improwizacji tańca i symboliki ciała

W mojej pracy z kobietami korzystam z różnych metod, aby wesprzeć postrzeganie ciała i pracę z ciałem. Używam techniki wzięte z róznych dziedzin pracy z ciałem:   terapia tańcem, art-terapia, terapia poprzez oddech, improwizacja, Authentic Movement, Qigong, wizualizacja, terapia muzyką, śpiewem intuicyjnym, malowaniem, pisaniem. W mojej pracy ważne jest wyczucie grupy lub osoby i intuicyjne dopasowanie ćwiczeń oraz pójście za tym co jest teraz najważniejsze.

Opis Warsztatu

Rytuał „Boginie Mocy” – medytacja, oddech, taniec

My wszyscy przychodzimy na ten świat z darem. Im więcej zaczynamy się czuć, przychodzi na początku to co jest w Nas. Ważne jest, aby wszystkie części żyjące w Nas zauważyć i połączyć. Zarówno radość jak i smutek. Nasze cienie i światła. To, czego nie lubimy w sobie z tym co lubimy.

Wyobraźmy sobie środek cebuli i obierając każdą warstwę cebuli zaglądamy coraz głębiej i głebiej, aż do momentu, w którym zaczynamy słyszeć głos Naszego serca. I słyszymy Naszą prawdę. Słyszymy – kim jesteśmy.

Im bardziej siebie czujemy, tym bardziej zaczynamy rozpoznawać swoje talenty i dary. Potem chcemy je dać dla świata i wprowadzić w ruch płynny. Ale pojawia się Nasz strach, niewiara, niska samoocena, i zadajemy sobie pytanie: co pomyślą o Nas inni?

Spotykamy się z Naszymi granicami i ograniczeniami. Właśnie wtedy musimy siebie poczuć na nowo i obrać nastepną warstwę cebuli. Wziąć siebie w ramiona i pomimo strachu i zwątpienia zacząć działać, aby Nasza moc została wprowadzona w płynność. To jest właśnie odwaga, którą potrzebujemy, aby żyć spełnioną. Zapraszam do rytuału z boginiami mocy, w medytacji i w tańcu.