Joanna Zawadzka i Witold Gruszczyński

Masaż Lomi Lomi, Bioenergoterapia, tlenoterapia

Joanna Zawadzka – trenerka rozwoju osobistego, nauczycielka Mindfulness, bodyworkerka masażystka lomi lomi.

„ Człowiek to niezwykła istota mogąca być rozważana pod różnymi kontami: emocji, ciała fizycznego, energetycznego, umysłu… Jednak prawda jest taka, że wszystko jest wszystkim. Sfery naszego życia przenikają się i oddziaływują na naszą istotę. Zmiany energetyczne manifestują się w naszym ciele fizycznym, myślach. Negatywne myśli manifestują się w polu energetycznym czy fizycznym… Na co dzień pracuję głównie indywidualnie poprzez ciało, to co chce ono wyrazić, co jest gotowe ujawnić podczas masażu zabiegu powięziowo energetycznego rozbrajania ciała czy intuicyjnej pracy z nim połączonej z pełną obecnością oraz pytaniami otwartymi. Wszystko po to by osoby współpracujące ze mną mogły wejść głębiej w siebie i odnaleźć swoje unikalne jakości.”

Witold Gruszczyński – mistrz bioenergoterapii. Ścieżkę rozwoju osobistego oraz pracy z energią rozpoczął w 2017 roku. Od tego czasu rozszerza swój wachlarz umiejętności i doświadczeń poprzez pracę indywidualną z ludźmi, asystowanie oraz współprowadzenie warsztatów pracy z energią i podświadomością jak i warsztatów masażowych Lomi Lomi Akamana. Swoją naukę rozpoczął u mistrza bioenergoterapii Zbigniewa Jana Popko następnie poszerzał ją o wiedze i umiejętności przekazywane przez Zbyszka Jasinkiewicza-Rostowskiego. Uzupełnieniem całości był warsztat hipnozy w Polskim Instytucie Hipnozy u Dagmary Konopackiej na poziomie Master Hipnozy i Hipnoterapii, gdzie poznał techniki zagłębiania się w ludzki umysł w sposób bezpieczny i zgodny z etycznymi przekonaniami.

Od 2021 prowadzi szkolenia z zakresu trzymania przestrzeni energetycznej podczas sesji dla klienta.

Współtwórca przestrzeni facebook Lean oraz marki Tlen i Natura wspierającej zdrowie fizyczne klientów poprzez łagodną tlenoterapię hiperbaryczną.

Chętnie przekazuje swoją wiedzę i umiejętności wspierając innych terapeutów pracujących z ludźmi oraz osoby indywidualne w polepszeniu jakości ich życia.

Tlen & natura Warszawa