Medytacja i Joga Kundalini

Każdego dnia masz wybór: możesz poddać się uwarunkowaniom umysłu lub pozwolić sobie na przeżywanie radości, miłości i wdzięczności. Istotą tych zajęć jest oduczenie się strachu i bycie w stanie bezwarunkowej miłości. To jest właśnie świadomość Ery Wodnika.

? PRAKTYKA
Poprzez relaks, oddech, asany, mudry, medytacje, śpiewanie mantr, muzykę, odłączenie od mediów, każdy jest na macie z samym sobą.

Joga kundalini jest narzędziem połączenia ze swoją duszą i z boskością, która jest zblokowana przez przebodźcowanie i programy nałożone przez społeczeństwo. By odkryć swój najwyższy potencjał i żyć w zgodzie ze strumieniem życia, usuwamy blokady i tworzymy wolny kanał przepływu kundalini, która zaczyna się wznosić i poszerzać naszą świadomość i zmieniać jakość naszego życia.

Po sesji odczujesz jasność umysłu, więcej energii, spokój, równowagę i radość życia.

Nie wymagamy żadnego doświadczenia z jogą ani medytacją. Nie musisz być rozciągnięta/y ani wysportowana/y, by doświadczyć spokoju i radości.

Nie będziemy strzelać mostków ani stać na głowie. 😉

 

Praktykowanie medytacji i jogi nie odcina od rzeczywistości. Wręcz przeciwnie – cieszymy się życiem całym sercem.

Największym darem, jaki otrzymujemy dzięki tym praktykom, jest wolność od umysłu. Kiedy zestrajamy świadomość z wyższą energią, przestajemy się niewolnikiem, który się wszystkiego boi. Wolność daje doświadczenie bycia nieograniczoną siłą miłości na świecie i bezwarunkowego kochania życia.

 
? CO Przygotować?
Matę, koc, (poduszeczkę do siedzenia-opcjonalnie), ciepłe wygodnie ubranie, ciepłą wodę w termosie. Bądź przed śniadaniem. Ewentualnie zjedz pół banana przed warsztatem i wypij tylko ciepłą wodę lub herbatę. Nie zaleca się soków ani kawy, ponieważ mogłyby przeszkodzić w intensywnych praktykach oddechowych.