WARSZTATY NA FESTIWALU

niedziela 15.45 – 17.15 – Światełko w Tobie. Jak je (siebie) odnaleźć, poczuć i zatrzymać.   (Więcej…)

WARSZTATY NA WABI SABI LADIES COLLEGE

1 września 08.00  Poranne ćwiczenia Daoyin otwierające przepływ energii w meridianach – dla dobrego samopoczucia, piękna, błysku w oczach!

12 września 20.30  Praktyka świadomości, miłości, ciała, samoleczenia Mingjue Qigong

Jolanta Press

Autorka wychodzącej międzynarodowej książki „Looking Young Never Gets Old. Natural Methods to Stay Beautiful & Youthful for the Face, Body, Spirit & Mind”, Lekarz Tradycyjnej Chińskiej Medycyny (akupunktura, tuina, qi healing, zioła), Konsultacje Zdrowotne, Życiowe: Tao Coaching, kody energii życiowej Longmen Yijing; Feng shui, Międzynarodowa nauczycielka Daoyin, Qigong, Mingjue.

Jolanta jest autorką wychodzącej międzynarodowej książki o zdrowiu i dobrym samopoczuciu, akupunkturzystką, lekarzem tradycyjnej medycyny chińskiej, doradcą życiowym, nauczycielką praktyk zdrowotnych. Jej misją jest pomaganie ludziom w osiągnięciu szczęścia i całościowego zdrowia. Jej podróż do świata uzdrawiania rozpoczęła się po latach pracy w świecie korporacji; powróciło wspomnienie obietnicy, którą złożyła sobie jako nastolatka, wywołana nadejściem migreny i złym stanem zdrowia, że będzie żyła długo i zdrowo. Jako dziecko przez lata cierpiała na anemię, migreny i zły stan zdrowia, których medycyna zachodnia nie mogła złagodzić. Dopiero gdy odnalazła praktyki wschodnie, przyniosły jej one ulgę. Po powrocie do tej filozofii i metod leczenia szybko poczuła więcej energii, entuzjazmu i podniesienie poziomu efektywności. W tamtym momencie zdecydowała się rzucić pracę w jednej z czołowych wiodących korporacji i zmienić ścieżkę życia.