WARSZTAT

niedziela 14.15-15.45  Obecność –  połączenie – proces pełnych lotosowych narodzin

Katarzyna Auli Barszczewska

Obszar psychologii prenatalnej, limbic imprint recoding

“Jestem doulą, terapeutką prenatalną i aromacoachem. Od 10 lat asystuję przy porodach i w przygotowaniach do porodu oraz w procesie ponownych narodzin. Z mojej pracy z klientami i klientkami uwalniamy negatywne zapisy z okresu  prenatalnego, aby otworzyć się na swój potencjał. ,,Efektem ubocznym” procesu jest większy kontakt z ciałem, harmonijne relacje w obszarze rodziny, relacje z materią, pieniądzem, pracą, akceptacja ciała, odblokowanie seksualności, większa zmysłowość, kreatywność…

W procesie ponownych narodzin ciało prowadzi nas do tych historii, które potrzebują naszej uwagi i transformacji oraz pojednania zwaśnionych części, jakości. Od dwóch lat wprowadziłam do procesu esencje roślin, które pomagają w transformacji wzorców emocjonalnych w układzie limbicznym.

W ostatnim czasie skończyłam liczne kursy masażu Raindrop oraz kurs aromaterapii klinicznej, wcześniej trening “Birth into Being” – byłam prekursorką tej metody w Polsce, ale ostatecznie poszłam swoją drogą. Świat archetypów, moje wykształcenie – mgr. Filologii Klasycznej i zgłębianie fenomenu pola narodzin i mocy kobiecości zaprowadziło mnie na scenę. Zagrałam w dwóch przedstawieniach performatywnych ,,Przebudzenie” na podstawie Bachatnek Eurypidesa oraz Love Summit Warsaw na podstawie Johna Perkinsa.

Prowadzę holistyczne miejsce pod  Warszawą – Czereśniowe Pole, gdzie prowadzę swoje warsztaty i sesje, spotkania.”