WARSZTATY

sobota  09.45 – 11.15 – Wilcza Ona  (Więcej…)

 

Katarzyna Lech

Ruch, terapia, sztuka

Kobieta Omnipotencjalna, dźwiękoterapeuta, nauczyciel Tai Chi Chuan stylu Chen, pracy z głosem, masażysta dźwiękiem, architekt wnętrz, artysta.

“Ciało-ruch i dźwięk-głos fascynowały mnie od zawsze, postrzegam je jako formy komunikacji międzyludzkiej oraz narzędzia do poznawania i wyrażania siebie. Z dźwięku głosu i z ruchu ciała można wyczytać prawdę o każdym człowieku. Poprzez ich zgłębianie możemy poznać prawdę o nas samych. Praca z tymi obszarami jest naturalnym pomostem do uświadomienia sobie własnych emocji, do bycia otwartym i kreatywnym oraz do świadomego, zdrowego zarządzania swoim ciałem, od oddechu po taniec..”

Będąc miłośniczką holistycznej pracy z ciałem i umysłem, w swoich sesjach i warsztatach wykorzystuję nie tylko pracę z głosem i dźwiękiem, ale również wiedzę zdobytą na studiach Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, elementy aromaterapii, a także Movement Medicine w oparciu o tradycyjną chińską sztukę walki Tai Chi Chuan stylu Chen.Jestem autorką Kryształowej Ceremonii oraz Terapii Księżycowej w Wodzie oraz autorskich warsztatów głosu dla kobiet. Wiedzę z zakresu Sound Healing z użyciem kamertonów zdobyłam, wraz z certyfikatem dźwiękoterapeuty, na kursach terapii dogłębnej-komórkowej, jestem masażystką dźwiękiem misami dźwiękowymi oraz dźwiękiem gongów. Jestem również praktykiem tradycyjnej chińskiej sztuki walki Tai Chi Chuan stylu Chen i uczę dorosłych oraz dzieci wg przekazu Wielkiego Mistrza Wang Haijun’a. Prowadzę indywidualną praktykę z użyciem dźwięku, a także grupowe masaże dźwiękiem, koncerty z użyciem instrumentów takich jak: kamertony, misy nepalskie, gongi, misy kryształowe, lira kryształowa, monochord oraz wiele innych.

Moją największą pasją jest Radość i Zachwyt. Bo jeśli znikną wszelkie terapie i narzędzia wspierające nasze istnienia, to właśnie One – Radość i Zachwyt będą naszą nową medycyną.