WARSZTATY 

piątek 19.00 – 22.00  CEREMONIA OTWARCIA WABI SABI  (Więcej) 

sobota  18.00 – 19.30   Body spectacle. Moje teraz opowiedziane tańcem i ruchem.  (Więcej…)

Klaudia Oleksak

Instruktorka tańca, managerka, trenerka

Laski, ja po prostu Was kocham 😍.

Przejawy mojej miłości i troski dawały o sobie znać już w 2013 kiedy coś ciągnęło mnie do kontaktu z Wami – kobietami a efektem tej ciągoty było stworzenie pierwszej fejsbukowej grupy Dumna Babka. Wiedziałam, że chcę ale nie wiedziałam dokładnie czego:). Dziś wiem. Myślę, że z dnia na dzień będę wiedzieć coraz więcej i więcej i więcej…

Kim jestem? Jestem przede wszystkim kobietą. Dużo wiem i ciągle się uczę. Dużo czuję i ciągle czuję więcej i bardziej. Jestem świadoma, każdego dnia bardziej. Jestem inspiracją i nauczycielką. Jednocześnie kocham się inspirować i uczyć od innych. Mówię do kobiet, wysyłam energię, podnoszę na duchu, wyrażam opinię. Swoją. Nie znam i nie głoszę prawd ostatecznych. Opowiadam o tym, co sprawdziło się i sprawdza dla mnie. Uczę tylko tego, czego doświadczyłam sama.

Pracuję z kobietami od 2003 roku. A na tej pięknej drodze posiłkuję się narzędziami, które stworzyły mnie taką jaka jestem. Fascynuje mnie ruch. Każdy. Zaczynając od ruchu intuicyjnego, naturalnego, przez przepływ (flow), aż do ruchu wpisanego w ramy danej techniki takie jak: joga, tańce karaibskie, elementy calligraphy health (połączenie Tai Chi, Qi Gong i Jogi). Wszystkie te elementy tworzą mój autorki projekt Intuition Flow. Jest to praktyka skupiona na uważności, delikatności, przepływie, obserwacji, oddechu i ruchu, która zawraca z wiru życia do środka, do siebie. Może być formą medytacji, odpoczynku, ożywienia, oderwania, doładowania – w zależności od intencji, a czas jej trwania zależy od naszych upodobań. Każdy moment dnia i każda długość praktyki jest dobra.

Jestem absolutnie zajarana tantrą i kiedy tylko mogę uczestniczę w warsztatach lub wyjazdach poszerzających moją więdzę w tym temacie. Dźwięk, ruch i oddech – jako trzy główne narzędzia tantryczne, towarzyszą mi od zawsze. Fascynuje mnie medytacja, manifestacja, prawo przyciągania, pieniądz jako duchowa wymiana energetyczna. Mogłabym godzinami gadać o energii żeńskiej i męskiej i o wykorzystywaniu jej w codziennym życiu. Uważam, że ludzie są niefizycznymi bytami które dostały ciało a sam temat płynącej energii jest u mnie zdecydowanie na topie.

Ale dość tego, bo to nie chodzi o zanudzenie Was na amen. Po prostu jaram się rozwojem kobiet, byciem sobą, wyrażaniem się w przestrzeni planety ziemia. Zapraszam do mojego świata wszystkie istoty, na które jestem gotowa i które gotowe są na mnie. Jeśli mnie podziwiasz, dziękuję, jeśli mnie nie lubisz, dziękuję, jeśli Cię irytuję… jeszcze bardziej dziękuję:)

Ja zawsze uczę się najwięcej od tych lasek, które czasem mam ochotę ukatrupić:).

Things Always Work Out For Me

There is Nothing Serious Going on Here

Wszechświat mnie wspiera. Kocham Was. Serio.