WARSZTATY 

piątek 19.00 – 22.00  CEREMONIA OTWARCIA WABI SABI

niedziela 8.15 – 9.30   Intuition Flow

Klaudia Oleksak

Instruktorka tańca, managerka, trenerka

Jej Misja to –  silne, świadome swojej wartości, kochające i akceptujące siebie, szczęśliwe kobiety. Instruktorka tańca, trenerka. Prowadzi szkolenia z zakresu: poszukiwania własnej wartości, stresu, pracy z celem, kobiecości i pewności siebie przez taniec i ruch. Charyzmatyczna dzikuska, idzie po swoje jak kuna w agrest :). Chce więc działa, działa więc popełnia błędy, popełnia błędy więc uczy się, uczy się więc chce.

Pracę z rozwojem kobiet rozpoczęła od ruchu i tańca 17 lat temu. W miarę upływu czasu szybko zorientowała się, że zarówno taniec jak i ruch sam w sobie może dać początek wnikliwej uwadze swojego wnętrza i jednocześnie początkiem i procesem obserwowania zachodzących w kobietach (i samej sobie) zmian. W związku z potencjałem swojego odkrycia zaczęła poszerzać swoją widzę z zakresu holistycznego podejścia do człowieka i jego rozwoju. Owocem tego procesu było rozpoczęcie cyklu warsztatów pt: “Kobiecość i pewność siebie przez taniec”, a następnie warsztatów poświęconych pracy z wartością człowieka: “Jestem świadoma własnej wartości. Jestem?”

W pracy z kobietami (kobiecość, pewność siebie, motywacja, cel, stres, metody uczenia się) wykorzystuje taniec, ruch, medytację oraz praktykę mindfulness. Jednym z większych marzeń dotyczących inspirowania kobiet i umacniania ich było zorganizowanie kobiecego festiwalu:).