Kobieca anatomia przyjemności

Czyż to nie dziwne, że tak wiele kobiet walczy o zajmowanie przestrzeni na świecie, lecz zapominają o zajmowaniu przestrzeni i pełnym zamieszkaniu we własnej fizycznej postaci?
Kiedy wyrzekamy się naszych ciał, naszej przyjemności, zapominamy o naszych cipkach, naszych macicach, wykorzystujemy siłę mózgu i wolę, by przyciągnąć swoje pragnienia, a to, jak się przejawiamy w świecie, jest bardziej „mentalne”, z poziomu myślenia.

Odmawiamy sobie wtedy daru pełnego bycia, umniejszamy potencjał spełnienia i odczuwania. Im bardziej odrzucasz swoje ciało i płynącą z niego przyjemność, tym bardziej przestaje ono ufać. Ufać tobie. Im bardziej łączysz się ze swoim ciałem i przyjemnością, tym bardziej odprężasz się w byciu – tu i teraz. Zamiast MYŚLEĆ jak podążać, pozwalasz swojemu CIAŁU prowadzić, a Twoja energia może poruszyć cię w kierunku życia, witalności, sensualności, multiorgazmiczności…
*
Jeśli czujesz, że potrzebujesz przestrzeni na świadomą pracę z własną energią seksualną, chcesz poznać siebie, szukasz sprawdzonego sposobu i praktyk, które wesprą Cię w pogłębieniu swojej seksualnej mocy, świadomości swego ciała, kreatywności, chcesz połączyć miłość i seksualność, miednicę i serce – zapraszam.

Będziemy korzystać ze starożytnej wiedzy taoistycznej, wiedzy o samorozbrajaniu, taotantry.

Katarzyna Udgita Majak

www.mapowaniejoni.com