Kobieta w pełni

Co jest ziołowa nasiadówka? To kobieca sauna dla Yoni – naszej bramy życia.

Jest to subtelna ceremonia, która ma działanie leczniczo oczyszczające i jest doskonałą profilaktyką dla łona. Każda mieszanka ziół ma wpływ na coś innego. Może złagodzić bóle miesiączkowe, uregulować cykl, wspierać płodność, zapobiegać przewlekłym infekcjom grzybiczym i bakteryjnym, wspomaga procesy leczenia mięśniaków i cyst, ale także ma pozytywne działania okołoporodowe i wiele innych. Nasiadówka działa także na poziomie emocji, otwiera nas i daje nam zrozumieć nasze wnętrz. Czasami dzieje się niesamowita magia.

Klára Drenčeniová i Hana Deutschmannová – dwie Czeszki, certyfikowane doradczynie ziołowych nasiadówek dla opieki kobiecego łona oraz nasiadówek okołoporodowych. Posiadamy certyfikat z masażu Gua sha turmalinowym grzebieniem. Zgłębiamy temat ziół, kobiecego cyklu i samo miłości. Organizujemy Kręgi Kobiet, warsztaty, szkolenia i Spotkania Nasiadówkowe. Kochamy przyrodę i naturalne metody leczenia.

Co sprzedajemy na stoisku: Zioła do nasiadówki, krzesełka do nasiadówek, pokrowce na krzesełka nasiadówkowe, grzebień z turmalinem do masażu gua-sha, pióra do masażu, majtki menstruacyjne, podpaski wielorazowe, kubeczki oraz gąbki menstruacyjne.