Magnetyczna Kobieta.

W relacji z mężczyzną. 

„Nie zakochuj się, tylko wzrastaj w miłości” Osho

Każda z nas marzy o pięknej relacji z mężczyzną, pełnej miłości, harmonii, zrozumienia, bliskości i szacunku. Często jednak trudno nam odnaleźć się w stałym związku lub w ogóle wejść w bliską relację. Nosimy w sobie wiele przekonań, wyobrażeń i oczekiwań, które skutecznie nas oddzielają od autentycznej miłości i partnerstwa.

Nieświadomie przyciągamy mężczyzn, którzy odgrywają nam naszych ojców i odtwarzamy w naszych relacjach klimat rodzinnego domu. Jesteśmy często uzależnione od przeżywania emocji, które towarzyszyły nam w dzieciństwie doświadczając wciąż niespełnienia, braku, tęsknoty, odrzucenia i bezsilności.

Na tym warsztacie będziesz miała okazję przyjrzeć się tym trudnym aspektom tak, abyś mogła stworzyć relację z mężczyzną jakiej potrzebujesz. Następnie skupimy się na budowaniu nowych przekonań oraz praktykowaniu technik, które pomogą ci dotrzeć do autentycznej kobiecości i pragnień twojego serca dotyczących relacji.

Będziemy też pracować nad zharmonizowaniem energii kobiecej i męskiej w tobie, gdyż jest to kluczem do udanych relacji z mężczyzną. Może jesteś kobietą ze zbyt silnie rozwiniętym męskim aspektem, co przejawia się nadmierną kontrolą i braniem na siebie zbyt dużej odpowiedzialności. A może wręcz przeciwnie, poświęcasz siebie dla relacji czując się podległa partnerowi i od niego zależna.

Każda z nas potrzebuje swobodnego przejawiania się obydwu aspektów, aby poczuć spełnienie w relacji ze sobą i z partnerem.

Na warsztacie:

– przyjrzysz się swoim relacjom z mężczyznami, aby rozpoznać jak dynamika energii kobiecej i męskiej wpływa na twoje zachowania i postawy

– doświadczysz na czym polega polaryzacja w relacji

– dowiesz się jak twój magnetyzm manifestuje się w związku

– dowiesz się dlaczego przyciągasz określony typ mężczyzn albo dlaczego trudno ci wejść w relację

– nauczysz się jak uzdrawiać stare przekonania, wyobrażenia i oczekiwania dotyczące mężczyzn i relacji

– nauczysz się jak stworzyć przestrzeń w sobie i w swoim życiu dla harmonijnego związku

– dowiesz się jak przekraczać wzorzec walki i bezsilności

– nauczysz się jak wychodzić z poczucia braku i niespełnienia

– pogłębisz swoje kobiece jakości jak oddanie, czułość, troskę, otwarcie na energię i przepływ

– doświadczysz  tantrycznej perspektywy tworzenia spełnionych relacji

– nauczysz się jak wykorzystać moc tworzenia do wykreowania harmonijnej relacji z mężczyzną

Na warsztacie doświadczysz relaksujących i transformujących technik oddechowych a  także medytacji i ceremonii tantrycznych, które pomogą Ci stworzyć relację z mężczyzną jakiej najbardziej pragniesz

 

Warsztat „Magnetyczna Kobieta. W relacji z mężczyzną” jest częścią projektu MAGNETYCZNA KOBIETA, który obejmuje warsztaty, spotkania oraz sesje indywidualne, dedykowane specjalnie kobietom, które zainteresowane są odkrywaniem swojego duchowego i seksualnego potencjału, mocą kreacji, rozkwitem swojej kobiecości i bliskich relacji.