WARSZTATY

sobota  9.45 – 11.15  Nagrody Nobla w Anti aging. Możliwości wykorzystania potencjału regeneracyjnego Twojej własnej skóry w świetle najnowszych badań.   (Więcej…)

Małgorzata Frydzyńska

Kosmetolog, ekspert w zakresie startegii anti-aging

Jestem kosmetologiem, absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz studiów MBA na Akademii Leona Koźmińskiego. Przez prawie 20 lat zawodowo związana byłam z branżą medyczną i farmaceutyczną. Pracując jako Senior Product Manager w firmie farmaceutycznej o zasięgu ogólnoświatowym byłam odpowiedzialna za oryginalne leki, przełomowe w leczeniu chorób zagrażających życiu. Jestem wieloletnim wykładowcą i nauczycielem akademickim, autorką licznych szkoleń oraz publikacji z dziedziny kosmetologii, well-aging i zdrowego stylu życia.

W codziennej pracy zawodowej stosuję zabiegi kosmetologii estetycznej i przeciwstarzeniowej wykorzystujące naturalne mechanizmy regeneracyjne skóry, aby osiągnąć długotrwały rezultat w walce z niedoskonałościami oraz zachować naturalny wygląd twarzy moich Klientów. W stworzonej przeze mnie MJ Beauty Embassy znajdziesz także wskazówki w zakresie zdrowego odżywiania i stylu życia, które pomogą Ci tryskać zdrowiem i pozytywną energią. Opieka nad Klientami prowadzona jest tu w taki sposób, aby Twoja piękna skóra i ciało stały się Twoją najlepszą wizytówką, powodem do dumy i przyczyną uśmiechu każdego dnia.

Prywatnie jestem mamą 20-letniej Julii i licencjonowaną instruktorką fitness.”

Właścicielka MJ Beauty Embassy – w Warszawie z filią w Jerutkach/ k. Szczytna