WARSZTAT

niedziela 17.30  – 19.00  LOVeMPOWER YOURSELF! Wyzwól swoją moc kreacji.  (Więcej…)

Malwi Łuczyńska

SI AMAR app Founder

coaching, joga, medytacja, energia żeńska w biznesie

Jestem certyfikowanym coachem ACC ICF, nauczycielem jogi RYT200 z certyfikatem Rishikesh Yoga Teacher Training w Indiach, praktykiem Access Bars oraz liderką biznesu z ponad 15-letnim doświadczeniem w strategii, sprzedaży, marketingu, zdobytym w Brazylii, Portugalii, Holandii, na rynkach CEE, w tym w Polsce. 

Głęboko wierzę w ogromną moc i potencjał kreacji kobiet. Misją mojej duszy jest wspierać kobiety w odzyskiwaniu równowagi i wewnętrznej kobiecej mocy, tak aby mogły zacząć kreować życie na własnych zasadach, bez lęku o narażenie swojej kariery, relacji czy domu.

Jestem założycielką SI AMAR – pierwszej aplikacji mobilnej dedykowanej kobietom świata biznesu, której celem jest pomagać kobietom odbudowywać balans w życiu, a w konsekwencji kreować życie na własnych zasadach. SI AMAR jest owocem moich osobistych doświadczeń. Na pewnym etapie swojej kariery zawodowej straciłam równowagę życiową, stawiałam sobie poprzeczkę coraz wyżej, byłam przepracowana, zestresowana, bez jakościowego czasu dla siebie poza pracą. Zajęło mi sporo czasu, żeby to zmienić. Zdałam sobie sprawę, że takich kobiet jak ówczesna ja, które zmagają się z podobnymi wyzwaniami musi być z pewnością więcej. Tak zrodziła się idea SI AMAR.

Przez ostatnie lata, łącząc ze sobą coaching, jogę, medytację, techniki oddechowe i inne narzędzia, stworzyłam swoje autorskie, holistyczne podejście do fizycznego i psychicznego “wellbeing”. Podejmuję wyzwanie aby pomóc kobietom świata biznesu odzyskać równowagę, by mogły zacząć kreować swoje życie i żyć na własnych zasadach, by zaczęły myśleć perspektywą możliwości, pokochały siebie i swoją moc. Moje motto to:  LOVE EMPOWERS!