Mandarynka

Kasia Mandarynka – 100% kremu w kremie!

Kosmetyki naturalne Made by Kasia Mandarynka powstają w małej, lokalnej manufakturze w Sulejówku. Twórczynią marki i wszystkich receptur jest Kasia Leśniewska – Dragoj, inżynier produkcji na Politechnice Warszawskiej, młoda mama, która od lat intensywnie zgłębia tajniki ekologii. W kosmetyce i w życiu.

Kremy, maści, olejki i świece Made by Kasia Mandarynka produkowane są lokalnie, wyłącznie z naturalnych i ekologicznych składników. Ich główne zadania to zdrowa pielęgnacja, wielozadaniowość i bezpieczna ochrona nawet wrażliwej skóry.

Kremy mają bezpieczny skład również dla dzieci, a bestsellerami wśród Klientek-Mam są Balsam Kokosowy jako zdrowy i naturalny krem nawilżający do ciążowych brzuszków oraz Maść Lawendowa, często traktowana jako maść pieluszkowa lub nawet pierwsza maść dla niemowląt do zadań specjalnych.

Holistyczne podejście do zdrowia i ekologii wymaga konsekwencji, dlatego manufaktura Kasia Mandarynka nie używa folii ani plastiku na żadnym etapie produkcji czy wysyłki. Wszystko ekologiczne i w duchu #zerowaste.