WARSZTAT

sobota 09.45 – 11.15  Uwalnianie trudnych emocji i traum z ciała

(Więcej…)

Marta Komosa

Pełnia Życia. Terapie ciała, umysłu i duszy

Witajcie Świadome Kobiety!

Nazywam się Marta Komosa. Jestem holistyczną terapeutką, pomagam żyć świadomie, w dobrym kontakcie ze swoim ciałem, umysłem i duszą. Niedawno wróciłam do Polski po 7 latach życia na Bali, który był niesamowitym czasem transformacji, odkrywania siebie, studiowania wielu aspektów holistycznego życia i wybierania tych, którymi pragnę się dzielić z Wami.

Bardzo bliska jest mi tematyka odkrywania i uzdrawiania balansu pomiędzy energią żeńską i męską w każdym z nas, w kobiecie i mężczyźnie. To fascynująca, zawiła podróż, ciągła eksploracja. Trafiają do mnie głównie osoby w kryzysie egzystencjalnym, lub takie, które szukają nowej jakości życia, bo czują, że dotychczasowe, najczęściej oparte o kategorie “więcej, szybciej, sprawniej” już im nie służy. Wiedzą, że potrzebują zmiany, bo choć wiele rozumieją (np. po odbyciu psychoterapii), to stare schematy, zranienia, traumy, wciąż siedzą w ich ciałach, albo/i podświadomości. Sama znam doskonale ten proces z autopsji. Każda zmiana zaczyna się od kryzysu, a potem decyzji, która daje otwartość na nową wiedzę i świadomość. Lecz prawdziwa, głęboka, realna zmiana może się dokonać dopiero, gdy obejmie wszystkie poziomy: rozumienie, czucie, działanie. Jedni mówią: serce, umysł, ciało. Ja wolę: ciało, umysł, duszę. Tylko połączenie wewnętrznych sił, które płyną na tych wszystkich poziomach, oczyszczenie ich i zharmonizowanie, otwiera nas na nasz pełen potencjał, na Pełnię Życia.

Wspieram innych jako przewodniczka w pracy z ciałem (uwalnianie napięć, blokad, uwięzionych w ciele emocji i traum, poprzez Rytuały Uwolnienia Powięziowego), z podświadomością (identyfikacja, uwalnianie i zmiana przekonań), pracy z energią (uwalnianie blokad energetycznych, przebudzanie połączenia z Wyższą Świadomością), oraz w pogłębianiu wiedzy i mądrości, które pomagają otworzyć się na nowe sposoby bycia i czucia. Ważne w mojej pracy są oddech, ruch i dźwięk. Podczas Festiwalu poprowadzę was przez proces łączenia się ze swoimi emocjami w ciele, rozpoznawania ich i uwalniania.