Odnajdź równowagę w swoim życiu        z Medytacją Aktywną OSHO® Nadabrahma

Czy czujesz czasem, że dajesz za dużo, a dostajesz za mało? Albo że to co dajesz nie pochodzi z serca, a z „powinności“? Jeżeli tak, jest to oznaka braku równowagi w pewnych aspektach Twojego istnienia.

Zapraszam z całego serca na wspaniałą praktykę, w której połączymy się z jakościami dawania i otrzymywania, z równowagą w naszym życiu, z jednością ze sobą, swoim ciałem, umysłem i duszą.

Słowo „Nadabrahma“ jest tłumaczona jako “wszystko jest dźwiękiem”, “świat to dźwięk”. Jest to starożytna tybetańska metoda lecznicza, zaadaptowana przez Osho dla współczesnego człowieka.

Medytacja prowadzona przez muzykę, w której wibracja naszego głosu pozwala się rozluźnić, otworzyć i zharmonizować nasze ciało i umysł.  W drugiej części przy pomocy gestu łączy nas z jakościami dawania i otrzymywania. Ostatnia faza to pozostawanie w bezruchu, który pozwala na zanurzenie się w ciszy i spokoju umysłu. Cała praktyka odbywa się na siedzącą z zamkniętymi oczami. Zaleca się wykonywanie jej z pustym żołądkiem.

Jest to jedna z wielu medytacji aktywnych stworzonych przez Osho, w której połączony jest ruch z brakiem aktywności. Zapraszam szczególnie te kobiety, które do tej pory nie miały doświadczenia  z aktywną formą medytacji. Jest to metoda, w której poprzez połączenie aktywności z bezruchem, energia może popłynąć nowymi szlakami i ułatwić powrót do tu i teraz.