Mięśnie dna miednicy Świadomej Kobiety

Mięśnie dna miednicy Świadomej Kobiety to czas w którym zapoznasz się z tym, jak dbać o swoje mięsnie, jaką profilaktykę zastosować, aby nie być w statystykach tą co trzecią :).

Warsztat, który pomoże znaleźć te magiczne mięsnie i ułatwi kontakt i pracę z nimi. Staniesz się świadoma mięśni głębokich dna miednicy, co jest jednym z najcenniejszych darów Świadomej Kobiety! Warsztaty zaczynają się teoretycznym wprowadzeniem do pracy metodą CANTIENICA ® Płynnie po 15 minutach przeistaczają się w regularne warsztaty ruchowe.

Zajęcia, na których zapoznasz się z nową formą ćwiczeń. Spokojne ćwiczenia dla ludzi, pragnących czegoś więcej. Metoda uczy uważności na najmniejsze impulsy płynące z ciała. Pozwala odkryć inteligencje ciała i pokazuje, że autorytet warto oddać naturze.

Systematyczne wykonywanie ćwiczeń przyczynia się do poprawy jakości życia, do wzrostu sprawności osób mało aktywnych fizycznie jak i do wzrostu efektywności wszelkich form aktywności fizycznej. Warto zapoznać się z tą młodą formą aktywności, przede wszystkim aby wzmocnić doznania seksualne, udoskonalić sylwetkę i nadać swoim ruchom lekkość. Celem metody jest lekkość we wszystkich sytuacjach życiowych, w sporcie, w pracy, przed telewizorem, podczas snu.