Miłość i Moc – Kobiecy Gniew.

Miłość i Moc: Kobiecy Gniew – to miejsce, w którym możesz przekształcić swoją frustrację we własną Wewnętrzną Moc, Żywotność i Siłę Decyzyjną. Tutaj możesz przemienić truciznę w odżywczy nektar.

Ten trening, z nurtu Possibility Management, polega przede wszystkim na rozpoznawaniu i zwiększaniu zakresu czucia gniewu w swoim ciele a następnie używania go na bieżąco w różnych nasileniach, odpowiednich do potrzeby i danych okoliczności.

Miłość i Moc: Kobiecy Gniew to zrzucanie kolejnych warstw socjalizacji i trenowanie nowych zachowań społecznych. Miłość i Moc: Kobiecy Gniew naprawdę zmienia kobiety, a to zmienia społeczności.

Ten transformujący trening obejmuje ćwiczenia i praktyki solo w parach i grupowe. Praktyki i ćwiczenia nie wywołują agresji i konfliktu w grupie. Podczas warsztatu nie pracujemy nad wyrzuceniem, pozbyciem się gniewu, tylko nad oswojeniem w ciele tego uczucia i konstruktywnym używaniem go w swoim codziennym życiu. Każda z nas na bieżąco potrzebuje swojego gniewu! Na

Miłość i Moc: Kobiecy Gniew uczysz się czucia ciałem, odblokowywania zablokowanej emocji i energii w ciele i następnie integrowaniu jej jako jeden ze swoich zasobów. Uczysz się korzystania z inteligencji i mądrości swojego gniewu.