WARSZTAT

sobota 14.15 – 15.45  – OdWAŻNA we własnym biznesie  (Więcej…)

Monika Osuch

MO Rozrabia

Świadomy biznes 

Jestem Przewodniczką biznesów nowej generacji, mentorką świadomego marketingu i sprzedaży opartej na wewnętrznych zasobach. Moją misją jest poszerzanie świadomości w obszarze własnego biznesu, oswajania wstydu oraz łączenia się z własną odwagą.

Wiedzę biznesową łączę ze świadomą pracą wewnętrzną, budowaniem fundamentu biznesowego opartego na indywidualnym potencjale oraz ekspresji natury ludzkiej.

Od ponad 10 lat działam w przestrzeniach online marketingu. Wspieram wiele marek od strony holistycznego budowania strategii biznesowych. Moim konikiem jest budowanie magnetyzującej komunikacji, media społecznościowe oraz lekka sprzedaż.

Pod moimi skrzydłami wzrastają głównie marki w branży rozwoju osobistego i duchowego, artyści oraz osoby zajmujące się szeroko pojętą “alternatywą”.

Jestem autorką licznych kursów online, warsztatów oraz Akademii “Marka bardzo personalna”.

Prywatnie jestem pełną wdzięczności Mamą, stażystką Psychoterapii Gestalt, studentką Psychologii, pasjonatką neuronauki oraz fizyki kwantowej.
Kocham podróże (przepuszczam na nie całąąą kasę 😉 ), pracę z ludźmi i te momenty, w których czujesz, że nie jesteś tu przez przypadek.