WARSZTAT

sobota 08.15 – 09.30   Medytacja dynamiczna OSHO  (Więcej…)

 

Monika Szeliga

Psychoterapia gestalt, medytacje aktywne Osho i terapie medytacyjne, praca z ciałem i głosem, masaże i rytuały terapeutyczne

Moja droga uzdrawiania siebie i innych rozpoczęła się od psychoterapii – najpierw szukałam tam wsparcia w rozwoju, potem sama zostałam psychoterapeutką. Od wielu lat prowadzę psychoterapię w nurcie Gestalt. Zawsze pasjonowała mnie praca z ciałem i głosem, zawsze też na ścieżce pomocy chciałam sięgać głębiej, do samego sedna tego kim jesteśmy. Medytacje aktywne odkryłam ok 8 lat temu i całkowicie zachwyciłam się tą metodą. Łączy wszystko to, co w moim przekonaniu, jest niezbędne w uzdrawianiu ciała i ducha – pacę z emocjami, ciałem i świadomością, a jednocześnie jest ścieżką duchową.

Ukończyłam kurs dla osób prowadzących aktywne medytacje oraz kurs Osho No-mind prowadzony przez nauczycielkę z Centrum Medytacji Osho w Punie. Jestem od wielu lat związana z Ośrodkiem Medytacji Osho w Odessie, gdzie każdego roku uczę się nowych metod terapeutycznych, medytacyjnych i pracy z ciałem. Pracuje z kobietami również za pomocą masażu, wykonuje Terapeutyczny japoński masaż Kobido oraz Rytuał miękkiego masażu brzucha z udziałem ziół. W Warszawie prowadzę grupy terapeutycznego śpiewu. Współpracuję z Fundacją Ocalenie, gdzie pomagam kobietom Uchodźczyniom z doświadczeniem traumy odzyskać zdrowie i powrócić do pełni życia. Na co dzień praktykuje medytację i doświadczam jej cudownych rezultatów!