My Magic Essence

By Karolina Murdzia

Joginka, Coach zdrowia, propagatorka zdrowego stylu życia, twórczyni Jogi Szczęścia oraz manufaktury naturalnych kosmetykow My Magic Essence.

NATURA i KOSMETYKI

Moje podejście do życia jest totalnie holistyczne, fascynuje mnie wszystko co proste i naturalne. Ukończyłam studia podyplomowe w zakresie Coachingu Zdrowia i Żywienia, tak aby móc lepiej pomagać ludziom wdrażać zmiany w ich życie.

W pewnym momencie doszlam do punktu, gdzie ważne stało się co nakładam na swoje cialo i nie miałam już zgody na żadną chemię i półśrodki. Uczyłam się wtedy o roślinach i używałam olejków do aromaterapii. Zaczęłam tą wiedzę używać do tworzenia prostych, naturalnych kosmetyków do ciała i twarzy, najpierw dla siebie i swoich małych dzieci. Bez kompromisów, z najlepszych możliwych surowców. Po miesiącach testów, rozwinęłam pełną pielęgnację twarzy  i ciała. Tak powstała marka My Magic Essence.

A to wszystko z pełnym zaangażowaniem robię od 4 lat, bo wcześniej 12 lat mojego życia spędziłam jako manager w wielkiej korporacji i joga była tylko dopełnieniem moich działań. Doświadczyłam więc wszystkiego, czego doświadcza większość ludzi, którym obecnie towarzyszę w rozwoju. Po urodzeniu dwójki dzieci życie sprowadziło mnie do miejsca, gdzie podjęłam decyzje o rozpoczęciu nowego rozdziału, w oparciu o to co kocham, uważam za ważne i czym chcę się dzielić z innymi. Proces oderwania od ciepłej posady oraz kolorowego życia w światowych metropoliach był długi i nie zawsze łatwy, ale uważam go za zakończony :).

mymagicessence.com