Obejmij swoje emocje!

W ciele i w życiu.

Doświadczenie ruchu, połączonego z uczuciami pozwala wydobyć się na światło dzienne dawno zagubionym emocjom. Jeżeli są one wyrażane ruchem- tańczymy. Kiedy taniec powiązany jest z naszym życiem, doznajemy uwolnienia i nasza energia życiowa ulega przemianie.” / Ann Halprin

Emocja – z łac. emovere, w słowie tym zabiera się czasownik poruszać. Można więc powiedzieć, że ruch jest bezpośrednio wpisany w emocje.

W ruchu, możesz łagodnie objąć swoje emocje, wnieść je do świadomości, usłyszeć ich szept i przekaz, który wnoszą do życia. Niezauważone, niewysłuchane, spychane emocje zapisują się w ciele w postaci napięć, dyskomfortu i bólu. Znajomość języka ruchu, ciała i emocji przywraca im ważność jako źródła informacji o wewnętrznym świecie.

Zapraszamy Cię w podróż od ciała poprzez ruch ku emocjom. Żeby stopniowo przywracać im przepływ, uczyć się ich przeżywania i wyrażania w bezpieczny sposób.

Podczas warsztatu:

– zanurzysz się w medytacji w oddechu i ruchu,

– nauczysz się czytania emocji poprzez odczucia płynące z ciała

– nawiążesz dialog z emocjami najbardziej obecnymi w Twoim życiu

– zdobędziesz umiejętność odpowiadania w ruchu na swoje głębokie, emocjonalne potrzeby

– nauczysz się transformować je zarówno w ciele, jak i w życiu

– w bezpiecznej przestrzeni kręgu połączysz się z innymi uczestnikami, szanując ich emocje, ale nie biorąc ich do siebie