ODDECH KOBIETY

Poranna praktyka oddechowa.

Kochana Kobieto, zapraszam Cię na poranną praktykę oddechową, która jeśli będziesz ją potem stosować regularnie może zmienić Twoje życie i relację ze swoją kobiecością.

ODDECH towarzyszy Ci w każdej chwili. Zawsze jest, czy jesteś tego świadoma czy nie. Oddech jest nieodłącznym elementem Twojego życia, podąża za Tobą, za tym co czujesz, czego doświadczasz, odzwierciedla Twój nastrój, samopoczucie i poziom energii.

To, co czyni go Twoim największym Przyjacielem to ŚWIADOMOŚĆ. Kiedy zaczynasz go zauważać uzyskujesz możliwość rozpoznawania tego, co dzieje się w Twoim wnętrzu. Oddech staje się Twoim przewodnikiem na drodze do poznania siebie, swoich pragnień, emocji i myśli. Pomaga Ci połączyć się z Twoją najgłębszą istotą i z sensem życia. Daje też możliwość zmiany tego, co Ci już nie służy i co Cię ogranicza. Otwiera bramy do spełnienia i poczucia przepływu życiodajnej energii w Tobie.

ODDECH KOBIETY to Twój oddech, najwierniejszy Przyjaciel, zawsze lojalny, obecny, oddany i wspierający.

Może być pełen miękkości, łagodności i akceptacji, uczy Cię wtedy ufności i czułości dla siebie i swojego ciała. Otwiera Cię na wszystko, co się pojawia w Tobie i w Twoim życiu, obejmuje i przyjmuje, zarówno te piękne aspekty, jak i te trudne. Oddech łączy Cię też z cyklami Twojego ciała i przyrody, z rytmami Twojego życia. Wspiera Cię w budowaniu bliskich relacji i więzi.

Twój oddech może też być pełen pasji i mocy. Aktywny i transformujący zmieniający Ciebie i cały świat dookoła. Uczy Cię wtedy odwagi wychodzenia poza strefę komfortu, ochrony swoich granic i wiary w swoje możliwości. Motywuje i inspiruje do twórczego działania i tworzenia swojego życia w zgodzie ze sobą.

PEŁNIA Twojego oddechu to pełnia Twojego życia. Oddech łączy w sobie wszystkie te jakości.

Oddychając, tańczysz taniec energii i świadomości odkrywając swój niepowtarzalny potencjał.

Podczas tego warsztatu:

 • Nauczysz się jak dzięki oddechowi pogłębiać świadomość siebie, rozpoznawać swoje stany wewnętrzne, nastrój i samopoczucie.
 • Nauczysz się jak kierować swoją uwagą i przenosić ją ze świata zewnętrznego na siebie, do swojego wnętrza
 • Doświadczysz jak poprzez oddech możesz lepiej rozpoznawać swoje potrzeby i za nimi podążać
 • Pogłębisz relację ze sobą, nauczyć się jak dzięki oddechowi możesz bardziej troszczyć się o siebie i jak rozwijać akceptację i czułość do siebie
 • Rozwiniesz odczuwanie swojego ciała oraz jego zdolność do samouzdrawiania
 • Wzmocnisz swoją witalność oraz przepływ energii
 • Poznasz techniki pogłębiania uważności w byciu tu i teraz
 • Nauczysz się wyciszać umysł i stabilizować swój układ nerwowy
 • Pogłębisz swoją umiejętność radzenia sobie ze swoimi emocjami poprzez rozpoznawanie ich, nazywanie oraz wyrażanie.
 • Doświadczysz wzmocnienia poczucia swojej wartości, stabilności oraz poczucia bezpieczeństwa.
 • Doświadczysz mocniejszego połączenia ze swoją esencją i kobiecością
 • Nauczysz się jak dzięki oddechowi możesz wzmocnić swoją odwagę i moc działania w tworzeniu swojego życia