Odrodzenie Kobiet w polu narodzin – uwolnij swoje kobiece moce

Bedzie to spotkanie w obecności z tym, co w nas żywe i co nas prowadzi do BYCIA w stanie pełni, spokoju, harmonii. Co się wydarzy? Stworzymy życzliwą przestrzeń kręgu życia, śmierci i odrodzenia i zanurzymy się w swojej osobistej przestrzeni pola narodzin, aby poczuć, czego naprawdę pragnie moja – Twoje serce? Poprzez błogą medytację w polu narodzin spotkasz przewodniczkę dla Ciebie do świata kobiecych esencji.

Poprowadzę ćwiczenie tantryczne spotkania w przestrzeni intymnej JONI i poćwiczymy oddech joni-serce! Będzie to zaproszenie do głębszej podróży, aby z lekkością odkleić się od zapisanych w ciele lęków, przekonań destrukcyjnych i odrodzić się w swoich esencjach, swojej prawdzie. Obszar psychologii prenatalnej, w którym pracuję od 12 lat jasno określa, że to jak się rodzimy wpływa na postrzeganie świata i doświadczanie w życiu sytuacji wg zapisanych programów.

Warsztat i kurs w polu narodzin daje możliwość przeprogramowania swoich nawyków, porzucenie starych i wybranie nowych strategii bliżej harmonii i poczucia połączeia ze wszystkim CO JEST! Jesteś miłością – jestem miłością, więc jak można żyć na Ziemi tu i teraz w miłości i zaufaniu czując, jak przebudza się w nas czysta energia kobiecej płodności, twórczości w harmonii z energią męską.