WARSZTAT NA FESTIWALU

niedziela 08.15 – 09.30   Kosmiczna kobieca seksualność – taniec żywiołów   (Więcej…)

WARSZTAT NA LADIES COLLEGE

10 września g. 18.30  Yoni Nidra

12 września g. 18.30  Przebudzona intymność

 

Olga Pietkiewicz

Głęboko oddana ścieżce kobiecych jakości, ciała, emocji, miękkości. Zakochana w nidrze i świecie snów. Towarzyszy w odnajdywaniu prawdziwej esencji siebie, w przebudzeniu kobiecości i ucieleśnieniu męskości w oparciu o tantrę, jogę i terapię totalności. Prowadzi kobiece kręgi, sesje, warsztaty.

 
Fascynuje mnie podążanie za energią kundalini. Medytacje w ciele, w których można się zapaść do samego środka ciemnej, cichej, nieograniczonej przestrzeni brzucha, łona. Posłuchać z tego miejsca szeptu całego kosmosu, mądrości tego, co sensoryczne, cielesne, żywiołowe. Lubię iść ścieżką zapomnianych kobiecych jakości, podążać za ciałem, emocjami, szukać miękkości, otwartości, autentyczności. Zakochana jestem w mistycznej, tajemniczej i subtelnej praktyce nidry, która od jakiegoś czasu prowadzi mnie i odkrywa przede mną wciąż nowe terytoria. Tęsknię za tym, aby nasz świat znowu stał się dziki, autentyczny, bardziej zrobiony z kobiecych jakości, a słowa i koncepcje nie były jedynym środkiem wyrazu.
….
Jestem facylitatorką, joginką, guru relaksu i regeneracji, prowadzę korporacyjne i osobiste programy well-being i redukcji stresu, uczę medytacji, dobrego spania i znaczącego śnienia, pracuje z kobietami i mężczyznami prowadząc transformacyjne sesje rozwojowe oparte na podążaniu za energią kundalini, o przebudzonej kobiecości i ucieleśnionej męskości. W mojej pracy zainspirowana jestem mądrością jogi, tantry, świętej seksualności, tantrycznego Tao, terapią totalności oraz metodą Clean facylitacji i coachingu. Jestem też poetką, autorką sztuk teatralnych, literackich reportaży i opowiadań oraz nagrań sesji nidry. Łączę moje wieloletnie doświadczenie korporacyjne z miłością do mądrości Wschodu. Prowadzę kobiece kręgi, sesje indywidualne oraz organizuję warsztaty. Na kobiecej ścieżce ogromną inspiracją są dla mnie dwie niesamowite kobiety: Shakti Malan, i Juliet Haines oraz wielu wspaniałych nauczycielek i nauczycieli, których miałam przyjemność spotkać na swojej drodze, jak również Mama Ziemia, oceany, lasy, żywioły i gwiazdy…