Power bands / Medical stretching

Power bands to dynamiczne zajęcia z użyciem małych gum oporowych. W drugiej części warsztatu rozluźnisz ciało  używając wałków i piłeczek do automasażu.

Warsztat podzielony jest na dwie 45 minutowe części. Pierwsza ma charakter dynamiczny gdzie można spalić do 300 kcal (pożądany strój i obuwie sportowe oraz butelka wody). Druga część pozwoli zregenerować mięśnie poprzez zastosowanie technik automasażu powięziowego przy użyciu wałków i małych piłeczek. Na początku warsztatu dobierzemy odpowiednie gumy zgodnie ze stopniem sprawności fizycznej. Następnie odbędzie się krótka rozgrzewka przy dynamicznej muzyce. Częścią główną tej części warsztatu jest zaprezentowanie ćwiczeń z użyciem mini bandów ze szczególnym zwróceniem uwagi na prawidłową technikę ćwiczeń. Ćwiczenia będą angażowały wszystkie grupy mięśniowe. Poznane ćwiczenia stanowią kompleksowy trening wzmacniający całego ciała które będziesz mogła wykonywać samodzielnie.

Druga część warsztatu „Medical stretching” rozpocznie się krótkim omówieniem korzyści płynącej z automasażu. Zaprezentowane zostaną również techniki automasażu powięziowego z użyciem rolki oraz piłeczek. Dzięki warsztatowi dowiesz się i nauczysz jak bezpiecznie i skutecznie wykonywać samodzielnie automasaż- pozbyć się dolegliwości bólowych związanych z nadmiernym napięciem mięśniowym. Dla wszystkich uczestniczek biorących udział w warsztacie przewidziany jest jeden darmowy trening personalny u prowadzącej ważny do grudnia 2019r.  

Limit miejsc: 16.

Zapraszam serdecznie :).