Pracownia Pozytywnej Sztuki

Czas,w którym borykamy się z frustracją, niepewnością, niezrozumieniem i dezorientacją mija.
Pracownia PS to znaczy pracownia Pozytywnej Sztuki, gdzie słowo “sztuka” rozumiane jest wszechstronnie. 
Autorka obrazów nie tylko sama tworzy od lat grafiki, które pomagają i wspierają, ale również przekazuje jak samemu dostrajać wymarzoną rzeczywistość do nas samych. Każda z dostępnych grafik była  stworzona w chwilach, gdy wszystko wokół było ciszą, pięknem i dobrem, a wnętrze tworzącego artysty emanowało spokojem i zadowoleniem.Wszystko co przedstawiają obrazy jest pozytywne.
Każdy inny  produkt  z dostępnych w Pracowni został dobrany z najwyższym pietyzmem. Przedmioty były stworzone z miłością, pasją i wewnętrznym spokojem po to, by do świata wprowadzały właśnie te potrzebne wszystkim doznania. 
Pracownia PS prowadzi również 3 rodzaje spotkań, które oprócz samopoznania dostarczają uśmiechu, nadziei i wiedzy.
Pracownia PS malarska
Czas przy sztalugach, gdzie nie mają znaczenia umiejętności liczy się treść, nastawienie i samorealizacja. Każdy obraz będzie pozytywny i zostanie z twórcą wprowadzając w życie przyjemne znaczenia i treści.
Kto zaś wyrazi chęć na oddanie swojego dzieła na aukcję wówczas jego obraz będzie mógł cieszyć przestrzeń innych ludzi.
Pozostałe niespodzianki w Pracowni 😀
Pracownia PS samopoznania
Samozrozumienie, celowość naszych działań, znalezienie drogi i odkrycie siebie. Rozwiązania i odpowiedzi są teraz i w przyszłości, jaka warto budować świadomie
Pracownia PS warsztatowa
Warsztaty dla wszystkich, którzy chcą poznać od podstaw lub się udoskonalić w jednej z dziedzin typu robótki ręczne, kuchnia 5 przemian, produkcja mydeł sodowych i wiele innych, ogranicza nas jedynie wyobraźnia 😉