WARSZTAT

sobota 16.00 – 17.30  W poszukiwaniu głębszego zrozumienia misji Twojej duszy – Beyond Quantum Healing  (Więcej…)

Robert Marczak

Praca z ciałem i emocjami poprzez procesy energetyczne,     manualne i wibracje

Przewodnik na ścieżce rozwoju, wieczny poszukiwacz nowych możliwości i zaangażowany odkrywca. Jego praca z ciałem i emocjami opiera się na procesach energetycznych, manualnych i wibracjach. W spotkaniu z drugim człowiekiem, skupia się na tym, co jest najbardziej subtelne i ledwo wyczuwalne, wykorzystując uważność i niezwykle wyostrzoną intuicję.

Z wieloletnim praktycznym doświadczeniem w pracy z ludźmi, Robert tworzy przestrzeń dla rozwoju i odkrywania siebie. Jego pozytywne nastawienie, otwartość i ciekawość są inspirujące dla tych, których wspiera. Wykorzystuje różnorodne narzędzia, takie jak techniki zaawansowanego uzdrawiania kwantowego, terapia uwalniania i uzdrawiania bytów, regresja w poprzednie życia oraz regresja między życiami, terapia uwalniania napięć w ciele i wiele, wiele innych… Wszystko to, aby osiągnąć holistyczną współpracę między tym, co czujemy na zewnątrz i wewnątrz siebie.

Robert jest podróżnikiem na polu samorozwoju, eksplorującym różnorodne metody wsparcia ludzi. Jego pasją jest praktykowanie Kriya Jogi, która odgrywa kluczową rolę w jego życiu. Fascynuje go praca z tym, co niezauważalne, a odkrywanie obszarów życia po życiu stanowi głębokie źródło inspiracji.

Z pełnym zaangażowaniem odnajduje się w roli przewodnika, wykorzystując wiedzę zdobytą podczas szkoleń i praktyk z obszaru życia pomiędzy życiami. Jego misją jest pomaganie ludziom w odnalezieniu własnej ścieżki, połączeniu ich z duchowymi przewodnikami, usunięciu blokad emocjonalnych, sprawczych i energetycznych oraz w uzdrawianiu.

Robert wykracza poza tradycyjne metody, angażując swoje umiejętności i wiedzę w służbie wspierania innych w ich wewnętrznym i duchowym rozwoju. Dzięki praktykom, których się nauczył, wspiera innych w odkrywaniu i wykorzystywaniu ich własnych potencjałów.

Kailashunited