Skóra też jest Kobietą!

Na czas warsztatu stanę się tłumaczem języka Twojej skóry, abyś zrozumiała, że jej problemy nie są przypadkiem, złośliwością czy próbą walki z Twoją pewnością siebie. To sygnał, co się dzieje w jej wnętrzu, a czasami głośne wołanie o pomoc, które Ty świadomie lub nie ignorujesz. W takim warsztacie o pielęgnacji skóry jeszcze nie uczestniczyłaś.

Prawda jest taka, że ​​kobiety marzą o zdrowej, świecącej i nieskazitelnej skórze, z niewielkim lub żadnym makijażem. Ale w kosmetycznej dżungli wśród wprowadzających w błąd informacji, marek kosmetycznych, etykiet i obietnic kobiety czują się zagubione i nie wiedzą, którą ścieżkę pielęgnacji skóry wybrać. Zakładamy, że kupowanie wielu kosmetyków to jedna z kobiecych cech. Zakładamy, że kobiety to lubią. Ale co, jeśli nie. Co, jeśli to dlatego, że wciąż starają się znaleźć odpowiedni produkt. I nadal zawodzą.

Wyobraź sobie kobietę, która zna swoją skórę, umie dbać o skórę, kupować skuteczne kosmetyki dedykowane jej skórze, cele lub problemy. Wyobraź sobie, że czuje się zadowolona, ​​pewna swojej pięknej skóry. Nosi makijaż, kiedy chce, ponieważ chce podkreślić swoje piękno, aby nie ukrywać ani nie zakrywać problemów ze skórą. Czy nie byłoby wspaniale?  W trakcie naszego warsztatu powiem Ci w teorii i praktyce co powiedziałaby Ci Twoja skóra, gdyby była kobietą ? Jak powinnaś ją pielęgnować, abyście obie były zadowolone. Jak zmienić nieprawidłowe nawyki pielęgnacyjne i od czego zacząć, abyś mogła cieszyć się zdrową, piękną skórą.

Powiem Ci, dlaczego skóry trądzikowej się nie wysusza, jak nawilżyć prawidłowo skórę, jak zrobić demakijaż bez wacików i dlaczego nie możesz poradzić sobie z rozszerzonymi porami czy zaskórnikami, czy innymi „niedoskonałościami” skóry. Krótko mówiąc podam Ci zasady pielęgnacji z punktu widzenia skóry.