Słowiańska gimnastyka i praktyki dla Kobiet

Z każdym dniem pojawiają kolejne kobiety pragnące właśnie tego, co słowiańskie, by się rozwijać i uzdrawiać, poczuć głęboki związek z swoimi Przodkiniami i Przodkami, ze swoją własną spuścizną, poczuć na własnym ciele jak mocne i korzystne jest połączenie się z ciałem dzięki gimnastyce ‘Moc Strażniczki’.

Bycie kobietą to szczególne dbanie o własną energię – tak by dzielić się z innymi dopiero, gdy same jesteśmy napełnione, w stanie równowagi hormonalnej, emocjonalnej i duchowej. Aby obudzić i kultywować w sobie źródła kobiecej uzdrawiającej mocy i witalności sięgniemy do sprawdzonych (i działających) praktyk słowiańskich dedykowanych kobietom.

Gimnastyka słowiańska ‘Moc Strażniczki’ – to synteza najefektywniejszych technik kobiecych praktyk słowiańskich, oparta na pracy z przepływami energii, służąca kumulowaniu siły płynącej od Przodków oraz kobiecego magnetyzmu. Poprawia stan zdrowia i wspiera wprowadzanie zamiarów w życie. Regularne ćwiczenie gimnastyki wzmacnia naszą energetykę, harmonizuje nasze wnętrze i relacje z otoczeniem; pomaga przyciągnąć sukces w działaniu. To narzędzie do pracy z ciałem, myślami a także nastawieniami psychicznymi, które przeszkadzają kobiecie czuć się szczęśliwą.

Gimnastyka Słowiańska

Pierwsze efekty pojawiają się już po kilku zajęciach: widać poprawę w obszarze klatki piersiowej i brzucha, stajemy się bardziej wyprostowane, zaczynamy poruszać się bardziej płynnie i kobieco. Większość ćwiczących (a ćwiczyć mogą kobiety w każdym wieku) przyznaje, że dzięki praktyce zapominają, co to PMS, klimakterium i bolesne miesiączki, płaczliwość i drażliwość, niepokój, podejrzliwość, niepewność co do swego kobiecego powabu. Pojawia się harmonia, spokój, podwyższa samoocena.

My, Słowianki, możemy teraz czerpać naszą siłę z tej praktyki. Kiedy ćwiczymy regularnie, uchyla się przed nami zasłona mistycznego i tajemniczego świata słowiańskich kobiet, świata kobiet połączonych odwiecznymi wspólnymi dążeniami jak choćby miłość, zdrowie, harmonia, zgoda, pewność siebie, powab, twórczość i natchnienie.