Technika Uwalniania, pomoc przy zdrowieniu

Zapraszam Cię do przestrzeni uzdrawiania, którą już jesteś. Możemy rozpoznać, że emocje to energia. Przez dużą część naszego życia tłumimy, wypieramy emocje lub próbujemy od nich uciec, co powoduje, że energia kumuluje się i manifestuje poprzez choroby psychosomatyczne, dolegliwości fizyczne, zaburzenia emocjonalne, zaburzenia zachowania i rozpad relacji osobistych. Nagromadzone emocje blokują powodzenie w wielu obszarach życia, zdrowienie, rozwój osobisty oraz naszą świadomość.

Podczas wspólnych warsztatów skontaktujemy się z naszymi trudnymi emocjami, chorymi miejscami w ciele i poprzez obecność i oddech będziemy pozwalać im zaistnieć. Nie musimy nic robić, niczego się nie będziemy uczyć, nie trzeba nic wiedzieć w tej przestrzeni ani o niczym pamiętać, po prostu być ze zgodą na to co się pojawia. W taki sposób energia, której pozwolono zaistnieć wyczerpuje się. Przejdziemy przez różne poziomy świadomości i z różnych perspektyw spojrzymy na nasze dolegliwości. Proces uwalniania w grupie jest bardzo wspierający, energia potęguje się. Gdy odwrócimy uwagę od przywiązania do formy, okazuje się, że wszyscy jesteśmy tacy sami i jesteśmy jednością.

Warsztaty maja na celu pokazanie jak możemy akceptować to co przychodzi, uwalniać emocje, poddawać się sile wyższej i wspomagać poprzez to jakikolwiek proces leczenia. Intencja jest taka, abyśmy uwalniając zablokowane emocje rozpoznały swoją prawdziwą naturę i z tego miejsca podarowały sobie zdrowie.