Ucieleśniona Bogini

ńZapraszam Cię na poranną praktykę, w której zanurzysz się w swojej esencji autentycznie i swobodnie.
Zapraszam do ucieleśnienia Twojego potencjału, tego kim jesteś naprawdę; odkrywania swojej własnej Boskości. Zauważysz jakie dary w sobie niesiesz, co kryje się pod wieloma zewnętrznymi warstwami.

Zostałyśmy nauczone, że trzeba się wciąż uczyć, wciąż rozwijać, wciąż coś poznawać a gdyby tak uwierzyć, że wszystko już wiemy i znamy? Cała ta wiedza znajduje się w naszych ciałach i w połączeniu ze Źródłem.
Będziemy zrzucać niepotrzebne warstwy. Będziemy wytrząsać z ciała nasze nakładki, przekonania, brak wiary, kompleksy, oczekiwania robiąc miejsce na życie, lekkość i przyjemność. Zrobimy miejsce i pozwolimy, żeby przejawiało się przez nas to, co chce się przejawić lub czego my pragniemy.

Wytańczymy różne energie i rytmy, które pomogą nam skontaktować się ze sobą samą. Poczujesz zaufanie do siebie i puścisz się z zaufaniem w życie.
Ufając swojej żywotności i jej przejawom. Staniesz w swojej prawdziwej esencji – jakakolwiek by miała być na ten moment, pamiętając, że za chwilę może być już zupełnie inna. Żywe ciało jest żywe czyli zmienne, w ciągłym ruchu.

Ponadto rozruszasz swoją energię, osadzisz się w sobie, puścisz napięcia, rozjaśnisz umysł i twoje ciało zmięknie. Miękkie ciało to ciało czujące a większe czucie otwiera nas na przyjemność.