Ucisz syndrom oszusta

Droga do wolności tworzenia marki osobistej w zgodzie ze sobą

Tworzysz lub chcesz tworzyć markę osobistą, ale zdarza Ci się nie wierzyć w siebie? Porównujesz się wiecznie z innymi? Albo myślisz, że daleko Ci do ekspertki?

Jeśli tak, prawdopodobnie cierpisz na syndrom oszusta! To wewnętrzny krytyk objawiający się w postaci niewspierających myśli i słów, które zapisały się w Twojej podświadomości. Być może powodują, że wątpisz w siebie. Albo nie działasz. Odkładasz na wieczne jutro. Albo raz działasz, a kiedy się aktywuje, przestajesz. I tak w kółko. Aż do zmęczenia.

Możesz go w sobie uciszyć! Może nawet powinnaś? Odebrać mu kontrolę! Zrobić miejsce na wspierające myśli. Tak, aby móc działać w pełni.

Bo świat potrzebuje Twoich darów!

Zapraszam na warsztaty, na których zasiądziemy w kręgu, abyś mogła usłyszeć, że ten problem dotyczy wielu osób. Opowiem Ci w jaki sposób możesz pracować ze swoim krytykiem tak, aby móc znowu działać z radością i poczuciem wolności. Zrobimy też praktykę journalingu (pisania intuicyjnego) dając miejsce na swobodny przepływ myśli. Po warsztatach wyjdziesz ze zwiększoną świadomością, poczuciem wsparcia i różnymi refleksjami. Kto wie, być może nawet z nową energią do nieskrępowanego działania!