Wilcza Ona

„..cały wszechświat brzmi i gra, nawet jeśli to oznacza bezwzględną ciszę..”

Dźwięk i ruch są podstawą naszego wyrażenia się, głos jest pieśnią naszej duszy, ciało zaś narzędziem jej sprawczości. Wszystko to jest czystą energią, falującą wibracją.

Zapraszam cię na niezwykły warsztat pracy z głosem i ciałem. Dowiesz się na nim między innymi jak używać swojego głosu by harmonizować ciało, odzyskać przyjemność z używania go oraz jak oddychać całą sobą. Zajęcia te mają pomóc ci na nowo usłyszeć siebie, uświadomić i wyrazić swoje emocje kiedy krzyczysz, wzdychasz, mruczysz, gdy jesteś miła, radosna i groźna, kiedy chcesz być dzika, wolna czy nieprzewidywalna. Dzięki ćwiczeniom i wspólnym poszukiwaniom będziesz budować wiarę w siebie i uczyć się dawać sobie przyzwolenie na to jaka jesteś. Doświadczysz własnego głosu, który nie pochodzi tylko z gardła, ale także z serca, brzucha, bioder i z całego ciała.

I pamiętaj proszę, nie musisz umieć śpiewać ani „ładnie” się poruszać. Nie będziesz uciszana ani oceniana, nie musisz się nikomu podobać. Ta praktyka ma cię wesprzeć w umiejętności wyrażania siebie, swoich emocji i potrzeb. W atmosferze pełnej akceptacji, miękkości i łagodności możesz znowu poczuć moc swojej intuicji, nauczyć się uzdrawiania swoim własnym głosem, uwolnić swoje naturalne brzmienie. Dokarmisz swoje ciało oraz odzyskasz pierwotną moc swojego głosu.