Yogattractive

Naturalny anty-aging – joga twarzy

Jest to holistyczna metoda dbania o zdrowię i urodę. Powstała w oparciu o 12 letnie badania rytuałów pielęgnacyjnych kobiet na 5 kontynentach, przeprowadzonych przez twórczynię metody Olgę Szemley.

Celem warsztatów jest ujędrnianie mięśni twarzy i szyi czego efektem jest zdrowy, piękny wygląd oraz odmłodzona skóra. Podczas zajeć uczestniczki same wykonują automasaże, wedle wskazówek instruktorki, naśladując pokazywane ruchy. Wspólne ćwiczenia przynoszą wiele przyjemności I relaksu.  Tworzy się intymna kobieca przestrzeń, w której każda uczestniczka czuje się bezpiecznie  i swobodnie.

Zajęcia przeznaczone są dla kobiet w każdym wieku, podczas nich angażowane jest ponad 80 mięśni twarzy. Ćwiczenia połączone są z automasażami. Celem masażu wstepnego jest  przygotowanie skóry do ćwiczeń, odżywienie jej i ujędrninienie mięśni. Natomiast końcowy masaż, ajurwedyjski , wykonany z użyciem olejków ma za zadanie moczyszczenie skóry z toksyn i relaksację.

Automasaże i ćwiczenia, których uczymy się na zajęciach są proste, tak by móc ćwiczyć przez 5-7 min także w domu. Dzięki takiej regularności efekty widać szybciej.  A są nimi:

  • ujędrnienione mięśnie twarzy
  • drenaż opuchlizn pod oczami
  • rozluźnienie napięć wokół stawu skroniowo-żuchwowego, czoła i skroni
  • poprawa ukrwienia skóry dzięki głębokiemu automasażowi
  • pobudzanie produkcji kolagenu w warstwach głębokich skóry
  • przyspieszenie procesu detoksyfikacji dzięki japońskiemu automasażowi limfatyczno-refleksologicznemu

Dla uczestniczek warsztatów po sesji, instruktorka opracowuje program 10 minutowych ćwiczeń do wykonywania codziennie w domu, który zostanie przesłany mailem