WARSZTAT

sobota  20.00 – 22.00  Jak zrozumieć własne emocje i nimi zarządzać? Ecstatic Dance.  (Więcej…)

Żaneta i Dawid Forreiter

Żaneta – Certyfikowany coach life kończąc Life Coaching College we Wrocławiu, trenerka emocji pracująca z innowacyjną metodą EFT-Technika Wolności Emocjonalnej. Zawodowo również wspiera przedsiębiorców jako specjalista od mediów społecznościowych. Pasjonatka świadomego żywienia, zakochana w ludziach i w życiu. Mówi o sobie artystyczna kreatywna dusza. Wspiera kobiety we wzmacnianiu pewności siebie oraz poczucia się KOMPLETNĄ. Jej misją jest tworzenie przestrzeni pełnej akceptacji dla każdego, kto potrzebuje wyrzuć z siebie wszystkie zablokowane emocje i wykreować w sobie nowe możliwości. Pracuje indywidualnie oraz na grupowych sesjach.

Dawid – d.a.v.e – pasjonat muzyki, przez znajomych określany współczesnym szamanem muzyki. Od ponad 10 lat związany z muzyka, dj oraz współorganizator festiwali.

Podczas swoich wystąpień zaprasza w podróż w głąb siebie, a grana muzyka pomaga w dotarciu do własnego wnętrza – czasem doświadczając bardzo głębokich doświadczeń duchowych. Eksploruje różne rodzaje muzyki, łącząc je zwinnie w magiczne kompozycje, tworząc muzyczny rytuał, który rozświetla umysł, serce i pomaga poszerzyć świadomość. Jego sety to czarodziejskie ceremonie, oplatane miłością i pełną akceptacją. Oddając się dźwiękom w zaufaniu, doświadczasz pełnej harmonii, przechodząca w medytację. Muzyka to nie tylko dźwięki, nuty czy instrumenty, to stan, który pozwala w sobie zobaczyć najpiękniejszego czarodzieja. Stan, w którym wiesz, że jesteś kimś więcej!