WARSZTAT NA FESTIWALU

sobota 11.45 – 13.15  Obejmij swoje emocje! W ciele i w życiu  (Więcej…)

Beata Rutkowska

Fundacji Mądre Ciało

Uczę jak poprzez rozumienie języka ciała i emocji, odnajdywać drogę do siebie, swojej autentyczności i marzeń. Żeby iść autentycznie do przodu trzeba najpierw zejść wgłąb siebie. Prawdziwe zrozumienie przychodzi, kiedy pozwalamy na doświadczenie swoich uczuć.

Pomagam innym być w kontakcie z mądrością ciała, Twoich emocji, doświadczać zmian, wprawiać w ruch pragnienia i marzenia. Jestem Trenerką Języka Ruchu i świadomej pracy z ciałem, absolwentką Podyplomowej Psychologii Społecznej na SWPS, trenerką umiejętności miękkich i coachem, tancerką od dziecka i instruktorką tańca z 13 letnim doświadczeniem.

Integruję swoje doświadczenia z zakresu psychologii, coachingu, tańca realizując, warsztaty świadomej pracy z ciałem i ruchem i sesje indywidualne, oparte o narzędzia Języka Ruchu Laban/Bartenieff (LBMS) oraz rozwojowego aspektu Terapii Tańcem i Ruchem (DMT). Z grupą przyjaciół założyłam Fundację Mądre Ciało, propagującą Język Ruchu i świadomy kontakt z ciałem jako sposoby głebokiej transformacji w szerokich grupach społecznych. W swojej pracy dbam o merytorykę i profesjonalizm, jednocześnie zachowując w tym kreatywność, intuicję i przepływ.